SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AAKG Skutki ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 963
ja waliłem od 6 do 8 kaps przed treningiem i było za***iscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 202
1/2 kaps? lol...to sie bierze 4-5 przed i 4-5 po treningu xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 202
nie widziałem posta ziomala, ma racje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1001
Tak tylko że ja na razie biorę na próbę AAKG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57
jaka bedzie maksymalna dawka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 202
no to jak tak będziesz na próbę brał to to ci nic nie da...jak bierzesz 3 czy 4 razy mniejszą dawkę...maksymalnie to 4-5 przed i 4-5 po...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Zależy też po ilu cię kopie. Ale też nie warto przesadzać, bo można nieźle sobie narobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1001
Będę się stosował do tego co jest napisane na kartonie 1-2 przed i po i 1 przed snem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 202
Cos mi sie nie chce wierzyc w to, ale powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
ok, zobaczy jak zadziała, jeśli będzie ok, to niech tak zostanie, jeśli słabo to zwiększy, logiczne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gluta-Lyn

Następny temat

Jaki tribulus?

WHEY premium