SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A6W czyli 6tke weidera zaczalem i mam 2 pytania

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1304

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 230 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1001
Witam,
jestem na redukcji.
Przeczytalem wiekszosc z 2 kobylastych watkow o 6tce weidera ale nie znalazlem jednoznacznej odpowiedzi dlatego pozwalam sobie nowy watek.

1. Czy cwiczeniu nr 1 i 3 gdzie na zmiane podnosze nogi do 90° robie 6x na kazda noge czy 6x w sumie czyli 3 podniesienia na kazda noge?

2. Co robie nie tak, ze mnie strasznie dolna szczeka i troche szyja bola podczas cwiczen?
Napewno nie podnosze za wysoko plecow :)

Pytanie bonusowe:
robil ktos A6W przy duzej nadwadze?
Nie spodziewam sie oczywiscie six packa na brzuchu ale chcialbym wiedziec jakie efekty i czy byliscie zadowoleni? :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
kolego chcesz mieć efekty czy poprostu Ci się nudzi i chcesz zabijać w jakiś sposób czas?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Przy duzej nadwadze, to raczej sobie kregoslup mozna uszkodzic tym machaniem nogami pod sufit !
Odpusc i wez sie, za solidne cwiczenie np. FBW !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 230 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1001
> kolego chcesz mieć efekty czy poprostu Ci się nudzi i chcesz zabijać w jakiś sposób
> czas?
A moglbys rozwinac? Na nadmiar czasu nie narzekam

> Przy duzej nadwadze, to raczej sobie kregoslup mozna uszkodzic tym machaniem nogami
> pod sufit !
Ty widziales jak A6W w ogole wyglada?
NIe zauwazylem tam wymachow nogami pod sufit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
Ten trening napewno nie pomoże Ci w spalaniu tkanki tłuszczowej...
A jeśli myślisz o budowaniu m.brzucha to ten program również się nie nadaje gdyż nie zostawia nawet chwili na regenerację, oraz pomija zupełnie dolne partie m.brzucha.

Znalazłeś się w dziale odchudzanie, więc rozumiem że to jest Twój cel.
Jak się odżywiasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 230 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1001
> Znalazłeś się w dziale odchudzanie, więc rozumiem że to jest Twój cel.
I high sir :)

> Jak się odżywiasz?
Low carb.
Jem co 2-3h. 5-6 posilkow dziennie. Duzo bialka (jajka, ryby (losos tlusty, tuna, losos wedzony do jajecznicy), kurczak, indyk, wolowina) + zdrowe tluszcze (oliwa z oliwek, orzechy wloskie, siemie + inne nasiona i orzechy) + duzoa warzyw dziennie (sumarycznie ze 1,5-2kg dziennie) + omega3 + mleko (jakies 0,5l dziennie wiem, ze nie wskazane ale ja lubie :) + matrix syntrax 5.0 - 1 lub 2x dziennie po 30g.

Dzienie przyjmuje jakies 60-70g cukrow. Cukry ktore sa w mleku, warzywach (owocow praktycznie nie jem) czy nawet orzechach :)

> A jeśli myślisz o budowaniu m.brzucha to ten program również się nie nadaje gdyż nie
> zostawia nawet chwili na regenerację, oraz pomija zupełnie dolne partie m.brzucha.
NO wlasnie. Obilo mi sie to o uszy, ze A6W nie jest si :)
Wlasnie brak regeneracji jest najbardziej krytykowana.

Zmieniony przez - t0pek w dniu 2009-10-12 23:17:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
olej to... szkoda czasu

trenujesz cokolwiek? /oprócz a6w/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 230 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1001
Orbitrek w domu 4,5x w tygodniu (45min) - obciazeniem steruje komputer biorac dane z monitoringu serca (opaska na klacie).

DO tego 3x w tygodniu program hundredpushups.com

Zlecialo okolo 22kg juz. Jeszcze 30kg :)


Zmieniony przez - t0pek w dniu 2009-10-13 08:28:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1740
zostaw ten trening i wez sie za jakis porzadny np ABS II, a nie bedziesz katowal brzuch dzien w dzien bez glowy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase i wzrost

Następny temat

Dieta na masę do oceny . . .

WHEY premium