SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

86kasia/moje porazki i sukcesy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2410

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
kasia ty na razie to chyba nie masz jako takiego treningu tak wiec nie ma co sie zajmowac posilkiem przed czy po treningowy bo 30 min nie wiem co tam robisz brzuszki machanie noga i takie tam bez obciazenia to nie jest ciezki trening i nie musisz sie przejmowac posilkami okolo treningowymi...
jedz 3 wieksze posilki 2 mniejsze.. w kazdym ww zlozone, tluszcze zdrowe i bialko. i zacznij cwiczyc.. wiem ze jestes mloda matka ale duzo tu takich.. i daja rade.. Twoje cialko potrzebuje miesni...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 465
aha no to ok w takim razie dzieki
a co z weglowodanami co myslisz o tej kaszy jeczmiennej??
ile tych weglowodanow powinno byc tak dla mnie?? bo wiem ze zawsz jadlam ich za duzo w poriwnaniu do bialka czy tluszczy

a no jakos daje rade powoli sie wdrazam jakos ale przy mojej corce to naprawde ciezkie zeby sie skupic tylko na tym he he to maly tajfun jest... szkoda troche ze nie mam jak na silownie chodzic bo domowe cwiczenia to nie to samo a narazie brak kasy na jakies obciazniki i hantle a bardzo bym chciala

a z cwiczen to ja zazwyczaj robie to co mi do glowy przyjdzie przysiady rozne brzuszki rozne jakies wymachya wlasnie no tyle co moge , olbi ma fajne cwiczenia na pilce i ja mam pilke ale bede mmogla jej uzywac dopiero jak sie wyprowadze stad bo tu to jzu miejsca nie ma jakbym sie jeszcze z pilka wprowadzila to rodzice by sie za glowe zlapali he he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 100
hej Kasia, widze ze jestesmy w tym samym wiekuja to mam nad czym pracowac ale ty to szczuplutka dziewczyna...takie wymiary miec...ehhh.

Zycze powodzenia w Twoich celach. ja tez zalozylam dziennik, bardzo niedawno, zeby sie zmotywowac:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 465
no to jestem nie wiem na jak dlugo pisze tylko zeby nie bylo ze sie poddalam i mam slomiany zapal , nie bylo mnie tylko dlatego ze komp w naprawie...
dieta troszke lepiej jem wiecej nabialu czyli serki wiejskie gdyz zauwazylam ze maja duzo bialka wogol w szoku jestem , zawsze z tych wszystkich tabelek intesresowaly mnie tylko kcl a teraz patrze na zawartosc bialka weglowodanow i tluszczu.
dalej mam slabosc do slodycyz niestety... ehh ale idzie mi lepiej
no a teraz trening ostatnio byla lipa z ym akurat nie mialam kompletnie czasu i znowu musze sie motywowac na nowo a juz wydawalo mi sie ze weslzo mi nawyk ze cwicze z rana albo jak corka spi i potem troche przed snem ale tamten tydzien to kompletna masakra byla ale o tym to nie na tym forum bo znowu zostane zlinczowana i wysylana na jakies babyforum !!! wiec na zadym baby forum nigdy nie bylam czytalam kedys ale szkoda mi bylo czasu zby tak cly dzine siedziec i pisac o *******ach....
jesli ktos nie zrozumial formy i celu mojej wypowiedzi to trudno ma pecha nie mialam zamairu sie nikomu zwierzac ani uzalac troche moze tak wyszlo ale bez przesady!!! z reszta w nosie to mam bede pisac w swoim dzinniku to co bede chciala a jak sie komus nie podba nie musi go czytac stworzylma go glownie dla sienie zeby sie motywowac a ludzie go odwiedzajacy mogli mi troszke radzic ale juz mi nie zalezy. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 100
bedzie dobrze, zobaczysz, a to twoj dziennik wiec mozesz pisac co chcesz;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 465
musi byc dobrze tylko ciagle problem z organizacja czasu na te cwiczenia jednego dani mam czas a potem przez tydzien nie mam go gdyz zyje ciagle w haosie dopoki sie nie wprowadze na swoje , ciuchy poupychane w walizce , meble i i reszta rzeczy nacyzn i itp. w nnym mieszkaniu i najgorsze ze nie mam zielonego pojecia ile to jeszcze potrwa, do tego gotuje dla wsyztskich a kazdy przychodzi o innej porze... ehhh
no ale nie ma co narzekac jakos moze w koncu sobie poukladam wszystko narazie bede dieta sie zajmowac troche cwiczyc od czasu do czasu a jak juz mi sie w zycorysie ulozy to bede mogla sie i cwiczeniami zajac lepiej niz teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 100
najwazniejsze ze chcesz, a reszte sobie poukladasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 725
kasiu, tak to juz jest, dzidzia,rodzinka, czasu potrzeba dla wszystkich, a najmniej mamy dla siebie...
no ale trzymam kciuki, z tego co wiekszosc osob radzi to najwazniejsza jest dobra dieta.... no u mnie tez mam z tym problem, gotujac oddzielnie dla siebie i reszty to mozna caly dzien przy garach spedzic, ale jakos to juz ogarniam.
Najpierwsze to rozpisz sobie diete idealna, taki wzorzec, dokladnie tyle ile potrzeba, bedzie latwiej a cwiczenia potem w miare coraz lepszego zorganizowania na pewno uda Ci sie wprowadzic w codzienny plan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 465
ehhh i znowu dieta do niczego dopiero polowa dnai a ja juz jestem na siebei wsciekla wyjadaki zjadly wszystko z lodowki i nic mi nie pozostalo poza bialykm chlebem i zoltym serem!!!!!!!!11 porazka.... ehh jak tu teraz dac rade na reszte dnia??? jak mi juz zapal przeszedl bo jak czlowie zaczyna tak dzine to dobrze byc nie moze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sztanga czy sztangielki ?? masa klatki piersiowej

Następny temat

Brzuch

WHEY premium