SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

5-dniowy split na masę do poprawki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 216 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13921
Różnie zawsze inaczej ale najbardziej pasowało mi
1.uginanie ramion z hantlami + wyciąg uchwyt jedna ręka

2.Uginanie ramion z gryfem łamanym podchwytem + wyciąg uchwyt oburącz

3.Uginanie ramion chwytem młotkowym hantlami + wyciąg linka jedna ręka

4.Uginanie ramion z gryfem łamanym nachwyt + wyciąg linka oburącz

5. Uginanie ramion w opadzie + francuz jedna ręka

Kiedyś robiłem francuza oburącz ale ktoś Mi powiedział, żeby nie zakładać tam za dużych ciężarów. Nie posłuchałem i wyszło Mi bokiem. Dokładniej łokciem . Ból później przy każdym ćwiczeniu pchającym. Lekko naderwane mięśnie w okolicach łokcie. Pewnie to były jakieś łączniki triceps z łokciem. No ale ciężar leciał naprawdę spory przy tamtej wadze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 216 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13921
ważyłem 81kg, a leciało tak 42-56-66-76-90 :D Polecam ale ostrożnie :D. (francuz na leżąco na płaskiej)


Zmieniony przez - Sotek497 w dniu 2018-08-29 14:50:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Bezpieczniej kiedy opuszczamy sztange za glowe i nie trzymamy lokci w zafiksowanej pozycji. Dochodzilem do 85kg i nic nie bolalo.


Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2018-08-29 20:24:16

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 216 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13921
No widzisz, a Mnie bolało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Zdarza sie. Ciężary lepiej zostawic na wyciskania wasko lub dipy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 593 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 69965
kocekk
Sotek497
Split może w ten sposób:

Poniedziałek .Klatka+biceps
Wtorek .Barki+triceps
Środa Nogi
Czwartek Wolne
Piątek Plecy

Ja tak robiłem i zawsze szło elegancko ewentualnie czasem jeszcze w Sobotę szedłem i robiłem same łapy w superseriach


Wygląda spoko. Można wiedzieć jak wyglądał ten trening ramion w superseriach?


Wygląda spoko. Można wiedzieć jak wyglądał ten trening ramion w superseriach?

Niestety nie wyglada spoko Trening barkow i trica dzien po klacie napewno nie bedzie dobrym rozwiazaniem Proponuje inaczej rozlozyc partie

Klata tric(lekko)
Plecy bic(lekko)
Barki brzuch lydki
Wolne
Nogi
Lapy brzuch lydki
Wolne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN HST -Do Oceny-Bardzo proszę o poradę

Następny temat

Ciężary

WHEY premium