SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

4 proste pytania...sogi za pomoc oczywiście...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2699

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
mozesz dac tylko 1 soga w jednym dziale danemu userowi

dobra odbije bedziesz miał pierwszego hyhyh

zależy jaki masz cel z tym martwym ciągiem :
-jeżli prostowniki [plecy] to na ugiętych
-jezli dwugłowe ud to na prostych

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i nie odbiles mu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
1. Jakimi ciwczeniami zabudowac odcinek miedzy miesniem klatki piersiowej a kapturem, zeby kosci nie bylo widac wogole, bo mam taka jakby dziure w tym miejscu pomiedzy koscia, a kapturem
JESLI DOBRZE ZROZUMIALEM O CO CI CHODZI- POWINIENES ZWIEKSZYC OGOLNIE MASE GORNEJ CZESCI MIESNIA CZWOROBOCZNEGO I SKONCENTROWAC SIE NA GORNYCH PARTIACH MIESNIA PIERSIOWEGO WIEKSZEGO.

2.Jakimi cwiczeniami zabudowac dolny odcinek plecow, i wogole dolna czesc plecow
MOZLIWOSCI JEST WIELE. ZALEZY TO OD TWOJEGO ZDROWIA, GDYZ PRZEWAZNIE TE CWICZENIA OBCIAZAJA POWAZNIE UKLAD KOSTNY. MOZE TO BYC MARTWY CIAG, MOZE TO BYC "DZIEN DOBRY". Z MNIEJ OBCIAZAJACYCH- WZNOSY TULOWIA NA LAWCE RZYMSKIEJ, BADZ TEZ Z LEZENIA NA BRZUCHU. DLA ROZWINIECIA DOLNYCH PARTII NAJSZERSZEGO GRZBIETU POLECAM PODCIAGANIE SZTANGI PODCHWYTEM, EWENTUALNIE SCIAGANIE DRAZKA WYCIAGU GORNEGO PODCHWYTEM DO KLATKI.

3.Najlepsze polaczenie to ponoc kalta-tric, biceps grzbiet, tylko jest maly problem, jak skoncze cwiczyc kalte i chce zaczac tric, to nie jestem w stanie zrobic nawet jednej pomki na poreczach (a moge zrobic 4x10 spokojnie), a jak zaczne od trica to pozniej z klata porblemy beda... moge wymienic biceps na triceps i cwiczyc klata-biceps, plecy-triceps?
MOZESZ TAK CWICZYC. POZA TYM MOZNA ROWNIEZ POLACZYC BICEPS Z TRICEPSEM NA JEDNYM TRENINGU. WSZYSTKO ZALEZY OD STAZU I CELOW. MUSISZ TEZ PAMIETAC O REGENERACJI.

4.Dlaczego rosna mi tylko miesnie? Cwicze od 2 miechow, robie trening na mase, wszystkie miesnie rosna w obwodach i wogole wszsto fajnie tylko ja nie chce miesni samych tylko jeszcze troche "mięska" bo mam tylko miesnie i skore, zero tluszczu a cos musi byc
PRZYZNAM, ZE PIERWSZY RAZ SPOTYKAM SIE Z CZYMS TAKIM, ALE TWOJA WOLA... OBLICZ ILOSC KALORII JAKA JEST OBECNIE PRZEZ CIEBIE SPOZYWANA. JESLI TO MOZLIWE ZWIEKSZ JEJ ILOSC O JAKIES 500 KCAL. JESLI TO NIE POMOZE SPROBUJ NIECO WIECEJ. DAJ SOBIE TROCHE CZASU. POZA TYM PAMIETAJ, ZE JAK BEDZIESZ NIECO STARSZY TWOJ METABOLIZM SAM ZWOLNI I WTEDY MOZESZ NIE CHCIEC TLUSZCZU. MOZE WYSTARCZY POCZEKAC...NATURA SAMA WIE CZEGO CHCE.
LICZBE KALORII LATWO ZWIEKSZA SIE DODAJAC WEGLOWODANY, ACZWOLWIEK TLUSZCZE MAJA WIECEJ KALORII (NIESTETY SA INNE KONSEKWENCJE SPOZYWANIA NADMIERNEJ ILOSCI TLUSZCZY).

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 432 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2517
1.Też miałem podobny problem. Mi pomogło unoszenie rąk z przodu w chwycie młotkowym. Myśle jednak że ta dziurka to sprawa genetyki i ćwiczenia jedynie ją zmniejszą.
2.Polexam również skłony tułowia ze sztangą na karku.
3.Nic tu nie moge dodać bo wszystko zostało powiedziane
4.Jedz duzo ryżu Mi też masa nie wchodziła a jak zacząłem jeść 4 torwebki ryżu dzinnie to od razu poszłaP

Najlepsza MOTYWACJA to CHĘĆ bycia NAJLEPSZYM!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Lech1986 ja waze 62kg niecale, gdzie ja mam zmiescic te 4 torebki ryzu?? Mi idze masa z tym ze tylko miesien, a miesniami sobie plecow nie zabuduje chyba a co do przenoszenia sztangi na wyprostowanych rekach, to ma byc trzymana nad klata i potem za glowe na lezaca itd...??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
ja tez przyznam sie ze jak jadłem 4 worki ryzu dziennie to mi 2kg w 1 tydzień skoczyło , ale nie byłem w stanie tego dlużej wytrzymac
Zenith: no już mu odbiłem , wcześniej zapomniałem

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
"a miesniami sobie plecow nie zabuduje chyba"
NIE ROZUMIEM. NIBY DLACZEGO NIE?

A co do przenoszenia. Przenoszenie rozwija najszerszy grzbietu i dol klatki piersiowej. Mowi sie o nim rowniez, ze poszerza klatke piersiowa. Ty natomiast pytales o rejon nadobojczykowy iwe nie bardzo rozumiem co przenoszenie ma z tym wspolnego..

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Co do zapełnienia plerów mięśniami, to aby poszerzyć plery to rób podciąganie szerokim nachwytem do brody i podciąganie na drązku do karku. Aby pogrubić plecy to nalepiej robić dużo wiosłowania w opadzie tułowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
przenoszenie sztangi jest na góre klatki

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Na gore klatki? Mozesz to w jakis sposob uzasadnic?

Nie ma ludzi nieomylnych...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zerwany mięsień łydki

Następny temat

prosze o szybka ocene i korekte treningu

WHEY premium