SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

4 msc +3cm biceps

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1014 Napisanych postów 5402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136830
ah, a opowiedz lepiej ile miałeś przed tym skokowym wzrostem. Ludziom z niedowagą łatwiej nabijać masy, szybciej idzie, zaczynają dietę z dodatnim bilansem i porządny tren i obwody oraz waga rosną. W przypadku autora, który ma już jednak jakiś staż i wagę, coś takiego bez koksu raczej nierealne

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 238 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18077
Pakier nie myślałeś nad pisaniem bajek?

Zmieniony przez - Johnsu w dniu 2013-02-21 21:06:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
z 20cm na 32cm mu skoczylo i bf 40% sie zrobił z a było 5%, wszystko mozliwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Masz 40% jak nic i nie wcinaj się w temat.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 999 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4771
może 3cm nie ale tak 2 jak się będziesz kontrolował i odpowiednio regenerował to pójdzie. A wakacje to nie powód żeby przestać ćwiczyć !

Siódmego dnia Bóg stworzył siłownie i wiedział, że to było dobre...

http://www.sfd.pl/siłownia_cziken_xl-t545712.html
http://www.sfd.pl/obliczanie_swojego_max_wyciśniecia-t465818.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 359
nie pije alkoholu nie pale nic dbam o diete i suplementacje w miare mozliwosci nigdy nie opuszczam treningow moze sie uda ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 359
a i chcialbym dodac ze dieta zaczalem baardzo nie dawno az wstyd mowic :) moze przez nia wszystko pojdzie do przodu. A i ktos pisal ze mam zle podejscie jak tak szybko chce urosnac no cos ;p trzeba miec ambicje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
trzeba być realistą, jak w te 4msc zamiast 3cm w bicepsie spadną 2 cm to sie powiesisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 359
wiesz ale to tak samo jakbys sie mnie spytal czy jak je*nie mnie pioron wylaczajac mnie z treningow na te 4 msc :) Nie mam duzego stazu ale pare miechow jest i wiem ze jestem za silownia nie jest to jakis poroniony z dnia na dzien pomysl niedojrzalego nastolatka ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odseparowanie mięśni klatki piersiowej.

Następny temat

Ktory drazek?

WHEY premium