SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

4 jaja kurze przed snem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9243

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8035
przytylem ponad 5kilo w meisiac z jajami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 368
gotowane i smazone to wiadomo ze tez, bo jajecznice robie codziennie najczescdiej z rana prezd szkola bo ma duzo bialka i na szybko mozna zrobic xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 474 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8874
to wychodzi na to że ty szamasz z 10-12 całych jaj dziennie
twardziel z Ciebie
ja jednak staram sie ograniczyć do góra 3 całych + 3-4 białek dziennnie.

"old man dies, young girl lives - fair trade"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 368
na pozcatku bylo ciezko teraz z rana najczesciej pije i zcasem wieczorem, a tak od jakeigos czasu na noc jem twarog albo tunczyka 200gram wtedy wychodzi cos okolo 60gram bialka.
ale w sumie to jest moja cala dieta bo ogholnej neimam jakos niemam motywacji do diety, poprostu wpitalam 6 razy dziennie takie rzeczy ktore maja duzo bialka no i jakas ilosc tlusczy zeby chornily warstwe bialka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
był czas kiedy jadłem 18 jaj dziennie wiec 10jaj to norma, lecz wszystko zależy od rozplanowania diety.

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1024 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20096
Czyli nadmiar zółtka nie szkodzi? Gdzies czytalem, ze spozycie zoltka jaj w duzej ileosci jest szkodliwe, natomiast bialka jaj mozna jesc do woli... To jak z tym jest wkoncu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 368
zoltka sa szkodliwe jak jesz w duzych ilosciach z cukrem ten caly hogelmogel czy jak to sie tam pisze ;d a bialko z jaja nei ejst szkodliwe przynajmniej wg mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
boosto ma swój świat masy @_@

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 368
kazdy ma swoje indywidualne przekonania i trezba probowac nowych rzeczy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
no dobrze, wierz w swoje przekonania ale nie gadaj glupot innym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enzymy

Następny temat

Redukcja na TSE + CLA + L karnityna. Prośba o pomoc.

WHEY premium