SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

4 Rewelacyjny Zlot SFD - Łódź 23.10.''10 relacja od str 34

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39723

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
nie jest to najlepszy pomysł moim zdaniem, tzn instytucjonalizowanie naszych spotkań koleżeńskich. wielu z nas nie zależy na rozgłosie itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 451
wlasnie miedzy innymi dlatego proponuje skupic sie na tym co jest tak aby stalo sie to lepsze dla wszystkich :)

Tomasz Kuszewicz
Centrum Sztuk Japońskich
www.sztukiwalki.org.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
Zlot wygląda świetnie, przynamniej z fotek.
Żal mi dupę ściska, że nie byłam, że tak sie wyrażę.
Szczególnie, że takie fajne zabawki mieliście
Nie wiem, na ile to możliwe, bądź kłopotliwe, ale dobrze by było jakby kolejny dwudniowy był. Ułatwiło by to niektórym znacznie dotarcie.

Zmieniony przez - nastic w dniu 2010-10-28 23:14:32

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 342
Nastic jak będzie trzeba to ja CIe przenocuje w Łodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
Spartan czabyło tak od razu

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2934
Mi właśnie od dość dawna chodził (chodzi) taki pomysł by taki zlot był jednocześnie festiwalem sztuk walki, albo taki festiwal sztuk walki jednocześnie zlotem. Dwudniowy: jednego dnia wspólne trneningi, prezentacje poszczególnych sw przez dane osoby. A na przykład drugiego dnia - pokazy grup reprezentujących poszczególne style. I niekoniecznie z TV, mediami ( poza lokalnymi właściwymi dla miejsca zlotu czy regionu). Tak by drugiego dnia można było zaprosić widzów na prezentacje, pokazy. W ten sposób prowować sztuki i sporty walki, pokazywac ich róznorodność, odmienność - a jednoczęsnie pokazać, że można razem takich przedsięwzięć dokonywać. Młody cłowiek, mimo, że zobaczy przygotowane elementy pod pokaz, będzię mógl się zorientować co wybrac dla siebie, a może i wielu dorosłych się pokusi:). Rodzaj sw znaczenia tu nie ma - liczy się promocja takiej aktywności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Ja powiem uczciwie, że o wiele bardziej mi odpowiada kameralny, koleżeński styl zlotu.

Nad czymś większym będzie trudno zapanować. I nie będzie tej atmosfery.

A co rozmachu - można by np. zorganizować obóz międzystylowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 288 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2144
Nie będę ukrywał że bliższe mi stanowisko Kuro, niż większa impreza o bardziej komercyjnym nastawieniu. W mniejszej grupie więcej można sobie wyjaśnić nie ma żadnej presji jaką zazwyczaj wywołują tzw oglądacze.
Co do obozu ... było by miło jakiś las w okolicach jeziora (coby szło i inne dyscypliny prócz sztuk walki uskuteczniać), muszę skontaktować się z kumplem - ma fajną miejscówkę niedaleko Kościerzyny (dokładnie rzecz biorąc ok 70 km od Kościerzyny a miejscowość Okoniny Nadjeziorne - super okolica i niezłe warunki) - tam jest wszystko domki, las, jezioro, wypożyczalnia sprzętu wodnego (spytać można i o rowery), stołówka - nie wiem tylko jak wygląda kwestia sali w przypadku niepogody (ale to do sprawdzenia). Co do potencjalnych kosztów też można sprawdzić jeśli chcielibyśmy się w ten sposób zorganizować.
Może ktoś ma inne miejscówki ?? Fajnie było by coś w ten deseń (obozu) zorganizować.

Jedyna moja prośba co do ew terminu obozu, by czasem nie kolidował z biegiem katorżnika - super impreza rozgrywana bodaj w okolicach połowy sierpnia. Sam startowałem w zeszłym roku i polecam każdemu choć raz w życiu spróbować. Doświadczenie naprawdę bezcenne.

Zmieniony przez - Lee73 w dniu 2010-10-29 11:40:26

Akademia Sztuk Walki PAGODA
Bydgoszcz ul. Staszicia 4, sala LO nr 6

Wing Chun Kung Fu Bydgoszcz >> http://www.pagoda.pl <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 76


małe przytulanko na początek zlotu :)

Akademia Sztuk Walki PAGODA
Bydgoszcz ul. Staszicia 4, sala LO nr 6
Toruń ul Wielkie Garbary 9, sala SP nr 1

free time: http://s6.sfgame.pl/index.php?rec=70317 
Wing Chun Kung Fu Bydgoszcz/Toruń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 76


...a wy co, nie chcecie się nawet przytulić?

Akademia Sztuk Walki PAGODA
Bydgoszcz ul. Staszicia 4, sala LO nr 6
Toruń ul Wielkie Garbary 9, sala SP nr 1

free time: http://s6.sfgame.pl/index.php?rec=70317 
Wing Chun Kung Fu Bydgoszcz/Toruń

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wiłkomirski 5-ty w Miami na PŚ

Następny temat

Proszę wszystkich debeściaków o pomoc

WHEY premium