SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

4 Rewelacyjny Zlot SFD - Łódź 23.10.''10 relacja od str 34

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39724

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
bo od zawodników ważniejsze było kołowanie kolejnych lokalnych fiszek, wręczanie dyplomów, certyfikatów itp ogólna autopromocja nieudacznków.





kolejny zjazd i ta sama bzdura: każdy kopie inaczej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2934
dol.. nie bardzo Cię rozumiem, ale po co to teraz odgrzebywac, było, mineło. Chcialem tylko zwrócic uwagę na pewne działania wiadomej osby:).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
źródło wklejonego zdjęcia (podaję zgodnie z prawem prasowym): karatetsunami.eu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 627 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9388
Jodan, czepiasz się. Przecież na pierwszym planie to same wysokie dany. Wiadomo, że na skutek lat treningów i przemyśleń każdy wypracował własny unikatowy styl kopania.

Chociaż nie... przychodzi mi do głowy, że w karate tuznami samodzielne przemyślenia niekoniecznie są mile widziane...

Trenerów dzielimy na dwie kategorie:
- jedni potrafią wiele rzeczy, których nie uczą
- drudzy uczą wielu rzeczy, których nie potrafią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
J.Kesler - Chodziło mi po prostu o to, czy był jakiś specjalny powód dla którego walki nie były rozłożone na dwa dni. Jeśli nie chcesz odpowiadać oczywiście nie musisz, bo pytałem z czystej ciekawości.

Ale, jak już się udzieliłem w temacie to myślę Jodan, że każdy zawodnik jakiegokolwiek stylu (niezależnie czy to będzie Karate Tsunami, Kyokushin, Kick-boxing czy TKD) wypracowuje z czasem własny sposób kopnięcia i jest raczej mała szansa, ze spotkać dwie osoby, które kopać czy uderzać będą w 100% identycznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2934
nie było walk:), na tych MP jeszcze nie było walk, i publicznośc była bardzo mocno rozczarowana. później dopiero wskutek starań weszły konkurencje kontaktowe: full-contact kumite i sumo-grappling sciagniety z MP innej organizacji. oczywiscie ktos od razu ogłosił, ze opracowal nowe konkurencje i ich zasady:). A faktycznie pozmienial je tak, ze na poczatku samistartujący nie do końca wiedzieli o co chodzi. Mimo, iz my je zaczerpnelismy z gotowymi przepisami :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2934
a czemu az tak długo trwalo do 24 tej? ponieważ prezes wymyslił wówczas dogrywki w konkurencjach indywidualnych nawet w "walkach" a raczej prezentacjach nawet o miejsca poza pierwsza 10tka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
ech, Jacku - twoja dewiacja narasta
zgrozzza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Dzięki za odp. Oczywiście z tymi walkami to chodziło mi o ogół zmagań sportowych .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2934
dewiacja to takie zachowanie, które rózni się od zachowania większosci - zatem nie uważam by moja dewiacja narastała, ponieważ w przeciwieństwie do niektórych zachowuję się dość normalnie i podobnie...:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wiłkomirski 5-ty w Miami na PŚ

Następny temat

Proszę wszystkich debeściaków o pomoc

WHEY premium