SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

4 Rewelacyjny Zlot SFD - Łódź 23.10.''10 relacja od str 34

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39702

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
spartan ci nie odpisze tu bo ma bana
nie wiem za co, dla mnie kulturystki też nie wyglądają specjalnie pociągająco

relacja? myślę, że do jej napisania w pierwszej kolejności uprawnieni są W.A. jako gospodarz i Olek jako jedna z głównych osób

Jacku, na "konkurencyjny" zjazd ludzie nie dojechali, bo pewnie do tej pory nie mogą sobie dać rady z kryzysem albo zagrożenie powodziowe było za duże


Zmieniony przez - Jodan w dniu 2010-10-24 13:17:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Akurat zajrzałem na konkurencyjny zlot ( w sobotę) i doliczyłem się 6 rzędów po 13 osób, z czego 75% poniżej 16 roku życia.
Posłuchałem pogadanki soke, pooglądałem dziecięce konkurencje, posłuchałem jak to pewien 6 dan został o*******ony za bujanie się i brak właściwej postawy jak przemawiał Bodidharma.
Ogólnie nuda. A na seniorach dzisiaj nie byłem.
Opisujcie Łódź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2934
Jodan, sam jestem ciekawy co tym razem będzie usprawiedliwieniem.

Cynik, tego 6 dana, który dostał opier...za bujanie się przecież znasz z poprzedniego zlotu chyba. Ale to nie jest chyba 6 dan, chyba że ja coś przeoczyłem i mi umknęło po drodze.

dziwne, że Ciebie nie wyzwali na pojedynek...kilka dni temu nie było na stronie, a po dzisiejszej nocce już jest na stronie publiczne wyzwanie dla jakichś zniesławiaczy, umieszczon w terminie by nie mogli zareagować, a ktoś ogłosić swój tryumf

http://www.karatetsunami.eu/pl/index.php?id=370 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 342
Marek prawdopodobnie to jest naciągnęcie lub naderwanie więzadla pobocznego strzalkowego.
jutro jade na USG i bede na 100% wiedzial.


Ty sadysto!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2170 Wiek 55 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30793
Ups...sorki raz jeszcze...mam nadzieję, że przeżyjesz ...
ja sadysta...? jak możesz tak mnie nazywać dewiancie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Może wyzwania będą dzisiaj rzucać, skoro dziś seniorzy startują.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
niestety, dźwignie na nogi to jeden z bardziej niebezpiecznych wynalazków i dlatego dla potrzeb treningu lepiej jest je tylko zaznaczać, jeśli nie ma sie pewności 100% bezkontuzyjnego wykonania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2934
pewnie tak, a ponieważ jeśli ktoś na stronę Honbu nie zaglądał - nawet nie wie, że artykuł został w ostatnim czasie zmieniony...tylko po to by nie dać możliwości reakcji zainteresowanym :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 342
Olek kto jest Twoim idolem jeśli idzie o Aikido?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wiłkomirski 5-ty w Miami na PŚ

Następny temat

Proszę wszystkich debeściaków o pomoc

WHEY premium