SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

45 letni flak

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2732

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

45

Waga

97

Wzrost

172

Obwód ramienia

34

Obwód klatki

115

Obwód uda

53

Obwód talii

112

Staż na siłowni

Brak

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

0

Opisz swój plan treningowy

Brak

Cel cyklu

Poprawa nastroju, siły i chęci do pracy nad sobą

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Brak

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Tendencja do tycia

Stan zdrowia

OK. Nadciśnienie pod kontrolą kardiologa

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

Nie wiem

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Krzychu79
arek.z90
ElwoodWrc
Byłem. Po sugestii że może potrzeba wprowadzić leczenie np. testosteronem, dowiedziałem się że to dla "koksów" jest i czy ja czasami nie chce tego na handel...

To niech pedał odrazy na psy zgłosi próbę przestępstwa, bo handel tym to przestępstwo. Qwa jakie ja mam uczulenie na takich baranów. Ale pawulon podać to chętni ;) Nie twierdzę, że wszyscy, ale większość to matoly.


Kolego mój serdeczny, szkoda słów... Dopiero co pisałem komuś jak mojej babie lekarz mylił Kabergolinę z Bromocriptin w te i na zad, z naciskom na zad chyba.
Fajnie jakby autor miał wszystko na papierze i legit ome. Jak nie da rady to trza sobie inaczej poradzić.

Pamiętam ta "pomyłkę" . I taki .....nawet nie odpowiada za swoje bledy. On zabije kogoś i nic mu nie zrobią, a Ty złam komuś nogę na przejściu i siedzisz.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ElwoodWrc
Wyniki badań mam na papierze, na swoje nazwisko itp. Zapłaciłem za nie dzisiaj prawie 400zł w Diagnostyce, bo lekarz ostatniego kontaktu, nie wydaje badań na hormony bez „wyraźnych” wskazań medycznych...

Czyli albo znajdziesz kumatego lekarza, który zapisze Ci kurację i wtedy sobie dokupisz undera i zrobisz htz+ albo odrazy under i wracasz do żywych.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 168
arek.z90
[
Czyli albo znajdziesz kumatego lekarza, który zapisze Ci kurację i wtedy sobie dokupisz undera i zrobisz htz+ albo odrazy under i wracasz do żywych.

Mam już dość szukania kumatych lekarzy... głęboko się zakamuflowali, bo jeszcze nie trafiłem na takiego co to myśli, nawet jak weźmie kasę za wizytę.

Wymyśliłem sobie po lekturze forów coś takiego na poczatek:
1-10 tyg test 200mg raz w tygodniu 1 ml 
1-10 tyg HCG 250iu poniedzilek i 250iu piatek

Co myślicie?
Czy mógłbym prosić na priv kontakt do jakiegoś źródła?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ElwoodWrc
arek.z90
[
Czyli albo znajdziesz kumatego lekarza, który zapisze Ci kurację i wtedy sobie dokupisz undera i zrobisz htz+ albo odrazy under i wracasz do żywych.

Mam już dość szukania kumatych lekarzy... głęboko się zakamuflowali, bo jeszcze nie trafiłem na takiego co to myśli, nawet jak weźmie kasę za wizytę.

Wymyśliłem sobie po lekturze forów coś takiego na poczatek:
1-10 tyg test 200mg raz w tygodniu 1 ml 
1-10 tyg HCG 250iu poniedzilek i 250iu piatek

Co myślicie?
Czy mógłbym prosić na priv kontakt do jakiegoś źródła?


Ja bym dał
1-XX enan, lub cypio 125 mg 2x w tygodniu , np pon i czw akurat po 0,5 ml , bo najczęściej są 250 mg.
HCG to nie wiem, ja daję co 4-5 tygodni 2x 2500 np pon i czw. Czyli wychodzi 1000-1250 w tygodniu, więc dając częściej chyba tak by trzeba to przeliczać.
O źródła nie pytaj, bo dostaniesz od kogoś nu nu ;)
Aha i zapomnij o tych 1-10 ;) Chybaze od 11 zwiększenie dawki ;)


Zmieniony przez - arek.z90 w dniu 2020-03-05 21:23:48
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Arkadiusz dobrze Ci to opisał. Testa, żeeby mieć optymalne stężenie musisz dawać co te "3,5 dnia" czyli np pn i cz. Te 125mg to dawka która w twoim przypadku będzie odczuwalna HCG jak chcesz utrzymać jaka w idealnym stanie to możesz dawać ok 600jm w pn i cz.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16216 Napisanych postów 18132 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196766
100mg tesra na tydzień trochę mało, ale 150mg już będziesz ładnie czuł. 125 2 razy w tygodniu jeszcze lepiej ale to już normalny cykl
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 98 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 779
Krzychu79 podpowiedział dobry patent z tą doktor Alicją. Konsultacja online i masz legalne papiery na htz i dojście do legalnego HTZ a to jest nie do przecenienia. Możesz potem z historią choroby uderzyć do każdego lekarza. Under to zawsze under, nie wiadomo kto to, co to i gdzie to robi i z czego. Bierzesz sobie legalną reckę na hcg, symex i prolongatum i masz sprawę załatwioną i spokojną głowę a nie jakieś kontakty, undery.. Po co ci to?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
No tu niestety koszta niebagatelne.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 168
Tak, dzięki za wszelkie porady i głosy.
Zasięgnął porady online. Dostałem jeszcze serię badań do zrobienia, niektóre z tych które już mam, muszę ponowić.
Jakoś zacząłem być dobrej myśli, bo pierwsze wskazanie jest: do terapii testosteronem.


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
No to pierwszy mały krok na przód za tobą teraz trochę cierpliwości tylko.
1

OnGear

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oxandrolone - oxa

Następny temat

Testosteron wybór estru

WHEY premium