SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łapa w gipsie a sezon letni...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zlamalem sobie palec, jeszcze tak paskudnie, ze moze byc potrzebna operacja, bo bardzo ciezko go zlozyc:/ W gipsie min 3 tygodnie...

Niechce tego czasu zmarnowac bo wiadomo ze wakacje zblizaja sie wielkimi krokami. Mam zamiar zaczac redukcje, wygladalo by to tak:

1-6 100mg propa c3d jako antykatabolik
Do tego T3+ Clen tydzien on tydzien off (dawki T3 do 75mg clen do 120mcg)

Do tego dieta 2,5-3g bialka wegle i tluszcze na niskim poziomie.

Aeroby 3-4x w tygodniu+ trening brzucha.

I teraz mam pytanie czy przerazajacych spadkow moge sie spodziewac po ok 4 tygodniach? (wtedy mysle zaczac lajtowo cwiczyc)

I ogolnie co sadzicie o tego typu rozwiazaniu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 411 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12970
o ziom niejest az tak zle w tamtym roku mialem zlamany nadgarstek 2 i pol miecha w gipsie.Totalna porazka.Jak zdjalem gips niebylo co zbierac mimo to 2 dni po zdjeiu gipsu zazynalem sie na silce. no ale koniec tych farmazonow.Tu itak mi nikt niewspolczuje

Co od pytannia to po 4 tygodniach az tak duz oci niespadnie,ale jednak

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
A jednak zlamanie kuruj sie szybko byq.
IMO nie powinno duzo zleciec z mieska przy dobrej diecie ale przelozylbym ta wycinke przynajmniej do czasu zdjecia gipsu daj organizmowi zregenerowac sie, sam mowisz ze mozliwa operacja (oby nie byla potrzebna) wiec jesli by byla to wloza srubki i te ich sprawy i znow jakies 3 tygodnie off ehh*****owa sprawa

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zlamalem sobie palec w srodreczu (fachowo jest to kosc srodrecza) i do tego mam pekniecie tam gdzie laczy sie z nadgarstkiem- wiec niejest zaciekawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
Grassmaste a moze 5ta kosc srodrecza prawego? jak i ja juz dwa razy i wsumie w 3ech miejscach?

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
4 kosc prawego srodrecza

Na kontrole ide w czwartek jak kosc sie dobrze unieruchomila to niebedzie konieczna operacja.

Ech...jeszcze beki w szpitalu narobilem i wlazlem do piwnicy w poszukiwaniu recepcji gdzie wysmialy mnie sprzataczki

Zmieniony przez - Grassmaste w dniu 2006-04-24 21:51:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
no coz w tych szpitalach piwnice wygladaja jak izba przyjec
hmmm ciekawe kogo obiles lub co ze zlamales sobie 4rta kosc srodrecza prawego

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wypowie sie jeszcze ktos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1489 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7453
tez mialem piata kosc srodrecze zlamana gosc mial twardy pysk ale to z jakies 5-6 lat temu

"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, kiedy umrzesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
Dobra dieta i dużo nie powinno spaść.


Życze Ci szybkiego powrotu do zdrowia ale patrząc na uraz to rekonwalescencja może potrwać troche dużej niż 4 tyg.

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
masz zamiar w ogole cwiczyc na silowni?

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie co do mety?

Następny temat

cykl deki

WHEY premium