SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

45 letni flak

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1425

Formularz - Proszę o pomoc

45

Waga

97

Wzrost

172

Obwód ramienia

34

Obwód klatki

115

Obwód uda

53

Obwód talii

112

Staż na siłowni

Brak

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

0

Opisz swój plan treningowy

Brak

Cel cyklu

Poprawa nastroju, siły i chęci do pracy nad sobą

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Brak

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Tendencja do tycia

Stan zdrowia

OK. Nadciśnienie pod kontrolą kardiologa

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

Nie wiem

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Na forum 37 dni Przeczytanych tematów 162
Po krótce odrobina mojej historii. Aktualnie 45lat i samopoczucie zblazowanego starca.
Jeszcze niecałe trzy lata temu ważyłem 72kg/172cm, teraz 97kg.
Miałem pełno energii, wybudowałem dom, biegałem, zrobiłem kilka półmaratonów...
Od niespełna trzech lat tylko tyję, nic mi się nie chce. Łaziłem po różnych lekarzach, robiłem przeróżne badania i generalnie wyszło mi lekkie nadciśnienie (aktualnie leczone farmakologicznie). Kiedy zaczęły nasilać się stany melancholijno-depresyjne poszedłem do psychiatry. Dostałem Asertin 150mg/dobę. Jest odrobinę lepiej, nic więcej.
Jestem ciągle słaby, brak mi energii i siły. Budzę się niedospany i często jakby zmęczony. 
Lekarze powiedzieli, tak bywa w tym wieku.... trzeba się przyzwyczajać. 
Generalnie, zalegam jak jakiś waleń na sofie przed TV, mam napady wilczego apetytu i to jedyne co mi się chce... 

Mam już dość, latania po konowałach i słuchania o zbliżającej się starości itp.
Muszę się jakoś wspomóc i pozbyć opony na brzuchu. Nie zamierzam zostać kulturystą i zdaję sobie sprawę, że siła i witalność 20latka już za mną, ale nie mam zamiaru dłużej gnić na kanapie.
Pomóżcie, jak z tego wybrnąć. Jak się wspomóc i czym???
Nigdy wcześniej niczego nie brałem.
Nie zależy mi na muskulaturze ale na powrocie do formy i zrzuceniu tego „wiadra smalcu” jaki noszę na sobie.
Aaaaa, robiłem badania „męskości” i nie wyszło extra.

PSA - 2,4ng/ml
testosteron - 186ng/dl krwi
TSH - 0,8mlU/l
kortyzol: 21 ug/dl
kwas moczowy - 0,4mmol/l

Proszę pomóżcie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 174 Napisanych postów 293 Wiek 41 lat Na forum 277 dni Przeczytanych tematów 1794
Co to sie stalo ze tak drastycznie zmieniles swoje zycie? Wrzuc wszystkie wyniki jakie masz z normami.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 36511 Napisanych postów 278074 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1385866
Dokaldnie wrzuć komplet badań wraz z widelkami, a lekarz do zmiany bo to jakiś dureń
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6324 Napisanych postów 9474 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 406137
Podstawa jeśli nie badałeś - testosteron całkowity, estradiol, prolaktyna, progesteron. Można się pokusić o LH i FSH. Jak nie masz to lipidogram i pełny panel tarczycowy, bo tego morfologia i siusiu. TRT to nie cykl dla kulturystów tylko łagodzenie skutków andropauzy.
2

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Zdjęcia ostatnich badań

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A Tu jeszcze coś
Pewnie mniej ważne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
I ostatnie:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6324 Napisanych postów 9474 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 406137
Dietka trochę leży - trójglicerydy i wątroba (tu bez obaw). Musisz sie udać na badania hormonalne które Ci wypisałem.
2

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
OK. Dziękuję Ci bardzo.
Postaram się zrobić jak najszybciej i wrzucę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5548 Napisanych postów 4595 Wiek 26 dni Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 153573
Młody,weź się w garść i napewno zwolnij psychiatrę . Ja tu znowu doradze wbrew stereotypom, ale z doświadczenia na sobie. Jeżeli nie chcesz (i tak zachcesz) odrazy brać się za igły to proponuję zacząć od dhea na np 2 miesiące po 50 mg dziennie. Tylko nie jakieś choooy wie skąd, a normalnie z apteki, np https://www.doz.pl/apteka/p35922-DHEA_Eljot_25_mg_tabletki_powlekane_30_szt.

Zabić Cię to nie zabije, jeżeli nie zadziała to stracisz 200 zł i tyle, ale mi na nastrój kiedyś bardzo pomagało.
2

Dopoki walczysz jestes zwyciezca.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oxandrolone - oxa

FuckBaton