SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

40 lat minelo...pora na cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1340

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

40

Waga

84

Wzrost

175

Obwód ramienia

41

Obwód klatki

118

Obwód uda

Obwód talii

90

Staż na siłowni

12

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

170

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

0

Opisz swój plan treningowy

Fbw 3x tyg

Cel cyklu

Poprawa sylwetki

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Idealny

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Tu nie chodzi o za późno. Jak koledzy pisali warto sprawdzić wcześniej stan swojego teta. Byc może jest jeszcze wysoko i małe dawki w postaci tych 250e5d nie przyniosą oczekiwanych rezultatów. Jeżeli natomiast twój test pikuje w dół, miskę i trening masz dopietą, to na pewno odczujesz pozytywne skutki kuracji.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 1196 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75579
Nigdy nie jest za późno, kulturystyka to sport dla ludzi w każdym wieku. Ja mam 38, zacząłem SW 9 mies temu na sucho z poziomem bf25%, po 4 mies było 20% i dołozyłem siłownię i enant 250mg e5d i obecnie mam 16%. Zapasy sie skończyły ale teraz moim celem jest 10%bf wiec przedłużam, a podejrzewam że z piszących tu jestem najmłodszy i stażem I pewnie wiekiem więc wszystko jest do zrobienia, zalezy jedynie od naszej motywacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
Wypraszam sobie.
Nie każdy tutaj jest 40letnim starym koniem.

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 105
Ok..zmotywowaliscie mnie zeby nie rezygnowac z mojej wizji siebie :) czyli w najblizszych dniach ruszam na badania i wracam z wynikami...dzieki Panowie i do uslyszenia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 105
19Cayenne91....ale.kiedys bedziesz i zmieni ci sie myslenie w tej kwestii...hehe wszystko przed toba!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 1196 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75579
19Cayenne91
Wypraszam sobie.
Nie każdy tutaj jest 40letnim starym koniem.




A to najmocniej przepraszam w takim razie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699809
marioB1980
Ok dzieki Krzychu79...napiszcie mi panowie jeszcze wasze osobiste odczucia...przy treningu 3xfbw w tyg. moich latkach na karku, przy wstepnym zalozeniu 250 co 5 dni warto sie w to bawic biorac pod uwage cel : poprawe sylwetki i ogólnego samopoczucia czy to juz raczej za pozno na takie zabawy- przy zalozeniu ze wszystkie badania wyjdą ok? Jestem ciekaw waszych opinii


Moja opinia jest taka . Jeżeli trenujesz dla siebie rekreacyjnie , czujesz się dobrze a wyniki badań potwierdza ze hormony masz w normie to daj sobie spokój z saa . Wejdziesz na cykl zrobisz burdel w hormonalne i po cyklu będzie tragedia . Tutaj wszyscy są uzależnienie od testa i środków , oni sami wypierają negatywne skutki nie będą obiektywni , pisze również w swoim imieniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 1196 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75579
I zapadła długa, niewygodna cisza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3793 Napisanych postów 18469 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205650
Podpisuje sie pod opinia flexa

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16188 Napisanych postów 18106 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196653
Niestety ale Flex ma rację.
Przeczytaj sobie ten temat jeżeli chcesz wejść na bombę. Dobre podejście autora i można znaleźć dla siebie sporo przydatnych informacji

https://www.sfd.pl/50_lat_i_sterydy-t1157075.html


Zmieniony przez - kosta83 w dniu 2019-03-06 14:39:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl - Lipomastia - Rzeźba - Żywienie

Następny temat

Sterydy DNA

WHEY premium