SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

40 lat minelo...pora na cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1321

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

40

Waga

84

Wzrost

175

Obwód ramienia

41

Obwód klatki

118

Obwód uda

Obwód talii

90

Staż na siłowni

12

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

170

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

0

Opisz swój plan treningowy

Fbw 3x tyg

Cel cyklu

Poprawa sylwetki

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Idealny

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 105
Witam..slowem wstepu...za chwile koncze 20 lat po raz drugi...lata leca , forma coraz slabsza tu i tam..wiadomo...stwierzdilem ze najwyzszy czas sie troche podreperowac nim ostatecznie zostane dziadkiem hehe...dzieci tez juz plodzic nie bede bo mam dwojke i styknie..Co do stazu...to w zasadzie cwicze od 2007r z drobnymi przerwami. Cwiczenia ogolnorozwojowe wielostawowe na wolnych ciezarach w warunkach domowych, tzn silka urzadzona w domu. Nigdy nie interesowalo mnie budowanie duzej masy raczej sprawna wysportowana sylwetka. Glownie trenuje fbw 3xtyg + bieganie basen...chcialbym sie troche podreperowac jak juz wspomnialem wczesniej...mysle o cyklu na tesciu enan mniej shotow...czytalem natomiast ze prop jest latwiejszy do ogarnięcia, co o tym myslicie? Jesli enan to planowalem 16 tyg. 300 co pon i czwartek..mysle ze jak dla mnie bedzie ok..od razu pytanie czy 3 fiolki starcza na taki cykl? Wiekszy problem mam z ogarnieciem odbloku ...wersji na forum jest od zaj**a....jakie jest wasze zdanie czego konkretnie bym potrzebowal w jakich ilosciach wliczajac w to ewentualnosc wystapienia gino? Czy przy takim treningu jak pisalem plus.odpowiednia micha jestem w stanie poprawic sylwetke + libido? Jak to widzicie? Z gory prosze o rzeczowe i konkretne odpowiedzi od osob siedzacych w temacie i sluzacych pomoca..
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21739 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
600mg/week no co Tyyy ...zacznij od 250mg e5d kilkanaście tyg, potem ewentualnie korekta.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 41861
Znajac zycie w tym wieku jak wejdziesz to juz nie zejdziesz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699303
Odbloku nie kombinuj bo i tak go nie zaczniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 105
Ok 250 co 5 dni...wyzej sie pomylilem mialem na mysli 12 tygodni...tzn twierdzicie ze do okresu geriatrycznego polece juz na bombie?:) czemu odbloku nie planowac...odblok nie unikniony jest przeciez po kazdym cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21739 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
Tylko kiedy on będzie ...jeśli w ogóle kiedyś będzie
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 105
Myslalem ze tesciu blokuje niezaleznie od wieku...wiesz u mnie palka staje drugie dziecko splodzilem 1.5 roku temu takze jako takich dolegliwosci nie odczuwam hehe....a co do mojego pytania...jak dla mnie enan czy prop byscie proponowali?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699303
Enan , może najpierw zrób badania bo jak się dobrze czujesz i masz na wysokim poziomie testo to po co zaczynać cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 105
Cykl bardziej w celu poprawy sylwetki niz w celach prozdrowotnych...natomiast mysle ze robiac go z glowa jedno drugiemu nie przeczy? Badania zrobie przed samym startem...3 buteleczki starcza na 12 tygodni? I dalej ponawiam pytanie co z tym odblokiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
Zależy od towaru, jeden sok jest w 1ml ampulkach, a niektóre w 2ml buteleczkach.
12 x 7 = 84 / 5 = 17 iniekcji.
Jeśli będą to 1ml ampułki to zakładając, że w jednej paczce jest 10 to wystarczy Ci dwa opakowania.

Odblokiem sobie glowy na razie nie zawracaj...
Będziesz w 3 miesiącu wtedy zaczniesz myśleć czy warto kończyć cykl i wejść na odblok, jeśli tak to odswiezysz temat i chłopaki doradzą.

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 105
19Cayenne91 dziękuję za konkrety takich porad wlasnie szukalem...pytam tak o ten odblok bo czesto pojawia sie stwierdzenie ze lepiej miec juz zakupione wszystko przed cyklem zeby pozniej nerwowo na predce nie szukac specyfików np.gdyby w trakcie poczul gino itd. Jesli naweta tak jak mowisz chcialbym przedluzyc cykl (jak dlugi w zasadzie moglby byc?) to i tak po jakims czasie czeka mnie odblok, dobrze mysle?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
WHEY premium