SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3 pytania

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1654
witam

chce zakupic sobie 2 sztangielki <2x15kg>, na razie mam 2x5kg bez mozliwosci regulacji..

1.czy efekty po cwiczeniach z takimi sztangielkami beda porownywalny anizeli chodzilbym na silke <plan bylby ulozony z glowa, ale brakuje, szczegolnie wyciagow)? i tak na razie na bicka wiecej jak 6kg nie wezme, wyciskanie francuskie na trica 5kg, unoszenia prostopadle na boki tulowia jakies 4kg, rozpietki 6-7kg, wiec na silce z wiekszego obciazenia bym nie skorzystal, na razie mam fatalna sile :(( z tym, ze atlasik na silce jest, na ktorym cwiczenia sa bardzo przyjemne

2.czy te obciazenia [aukcja.onet.pl/show_item.php?item=156632610] beda pasowac na gryfik od tych sztangielek [aukcja.onet.pl/show_item.php?item=157241183] ?? niby roznica tylko 1mm (!), ale ogolnie ta piatka jest dosc spora, wiec sam nie wiem

3.czy na klate wystarczy wyciskanie sztangielek, rozpietki i rozne pompki na koniec treningu? ewentualnie mozna dodac przenoszenie sztangielek.. czy wyciskanie sztangi jest konieczne..?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 368 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3136
na początek to wystarczy ,ale jak myslisz profesjonalnie to nie musisz urozmaicac trening aby były efekty

Wielkie mięśnie masz, ale zje... twarz,zęby jak koń, dupe jak słon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8538
styka na poczatek ale musisz sie starac kompletowac sprzet- wiem ze nie wszystko jest tanie ale powoli kazda rzecz po kolei kupuj i sie uzbiera!

POZRO_powodzenia

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
..na początek powinno bez niczego starczyc.
Jakby Ci przestaly starczac same hantle to dokup sobie gryf i troche kg
potem moze skombinuj sobie jakas lawke niekoniecznie sklepową bo samemu tez mozna bez wiekszych problemow zrobic.Najwieszy problem przy tym sprzecie mialbys z plecami wiec zainwestuj w drązek ;)
pzdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1654
na plecy robie wioslowanie hantelkiem, wtedy przez dzien, dwa niezle je czuje no i szrugsy, ale to na kaptury drazka nie mam za bardzo gdzie umiejscowic, nie mam wolnej sciany, wszedzie jakies szafy, regaly, w futrynie tez nie bardzo co do laweczki - to nie problem, jak rozloze fotel to sluzy za laweczke, klade sie nisko i np. rozpietki mozna bezproblemowo robic. to samo z wyciskaniem sztangielek

brakuje mi bardzo wyciagow, ale na sztangielkach tez chyba da rade mase zbudowac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

typy - konkurs

Następny temat

to dopiero poświecenie!!!

Wiecej