SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3 miesięczna redukcja. masa czy dalsza redukcja?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5090

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 188
"Ale misiek"

Hehe... no nic nie poradzę, samo rośnie ;P

"Teraz jak zejdziesz ponizej 10% to bedzie oswiecim"

No właśnie, a czy jak dojdę do "oświęcimia" a później zmasuje, to czy i tak czeka mnie redukcja? Bo jak tak to rzeczywiście nie ma sensu dalej redukować...





Zmieniony przez - BlackRaven w dniu 2012-09-30 12:52:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
a co ty myślisz że " suchą masę" mięśniową będziesz nabierał , zro tkanki tłuszczowej , na co ci ten wygląd anorektyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 188
Jak każdy amator myślałem by najpierw zredukować maks i odkryć mięśnie a następnie je rozbudować i wyrzeźbić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
masuj nabierz mięśni żeby było co odkrywać co ci da że odchudzisz sie nadto a potem jak bedziesz robił masę i budował mięśnie i tak nabierzesz tłuszczu nie da się mieć wszystko na raz... buduj mieśnie :) 13% jest ok mieści się w normie

jednak przy budowie masy dobierz tak diete aby nie zalać się nadto fatem.. ciężko jest to zrobić ale nie wszystko naraz..

ale zrobisz jak zechcesz :)

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 188
Zależy mi na tym bym nie wrócił do poprzedniej zawartości tłuszczu w organizmie... to były 3 miesiące naprawdę ciężkiej pracy i nie chciałbym by te efekty zostały teraz zmarnowane przez wybranie złej drogi...

Dietę dobierze mi dietetyk... czy jest to realne by rozbudowując masę mięśniową nie zwiększyć zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie? Albo żeby jej przyrost był niewielki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 188
Poczekajcie, poczekajcie... bo może wreszcie mam szansę dowiedzieć się jak to się robi krok po kroku...

Zależy mi na tym bym nie wrócił do poprzedniej zawartości tłuszczu w organizmie... to były 3 miesiące naprawdę ciężkiej pracy i nie chciałbym by te efekty zostały teraz zmarnowane przez wybranie złej drogi...

Dietę dobierze mi dietetyk... czy jest to realne by rozbudowując masę mięśniową nie zwiększyć zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie? Albo żeby jej przyrost był niewielki?

Wyjaśnijcie proszę jak wyglądają poszczególne procesy, na czym polegają? Jestem człowiekiem, który zawsze chce iść właściwą drogą poprzez jej wcześniejsze rozpoznanie, stąd moje być może denerwujące, dociekliwe pytania...

REDUKCJA- JEST ZROBIONA, poprzez dietę i codzienne ćwiczenia 1h - 1,5h

MASA - Czy mówiąc masa macie na myśli "masa mięśniowa" czy to pojęcie mięśnie + tłuszcz?

WYCINKA - Wiem, że polega na "wycięciu" kształtu mięśni, ale w jaki sposób? Poprzez redukcję?

P.S. Sorry za poprzedniego posta, wcisnąłem przez przypadek ENTER a nie mogę już usunąć...

Zmieniony przez - BlackRaven w dniu 2012-09-30 16:08:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Zszedles do normalnego poziomu, owszem nie da sie budowac miesni bez tluszczu ale da sie to tak zrobic zeby tego tluszczu bylo malo. Wycinka to nic innego jak redukcja, poprostu poprzez redukcje z reguly ma sie na mysli odchudzanie a wycinka to juz mocne odkrywanie miesni.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 188
No czyli jest szansa, że jak dietetyk dobierze mi dietę wysokobiałkową to mięśnie porosną wraz z tłuszczem ale będzie go mniej i będę w stanie szybciej się go pozbyć niż do tej pory ponieważ więcej mięśni oznacza szybsze spalanie tkanki tłuszczowej... Dobrze rozumiem?

Czyli cały proces to:

REDUKCJA -> MASA -> WYCINKA ?

Zmieniony przez - BlackRaven w dniu 2012-10-01 11:13:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
nie zawracaj glowy, idz do dietetyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Z tymi dietetykami to tez roznie bywa. Jesli rzeczywiscie sie zdecydujesz to pokaz potem zalecenia w dziale odzywianie to zweryfikuja czy dobry dietetyk.
Dieta wcale nie musi byc wysokobialkowa, musi poprostu zawierac jego odpowiednia ilosc.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPLIT

Następny temat

Silownia + Grappling ,problem

WHEY premium