SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3 lata ON - wyniki badań

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1312

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

38

Waga

98

Wzrost

182

Obwód ramienia

45

Obwód klatki

121

Obwód uda

65

Obwód talii

95

Staż na siłowni

10

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

jest

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

obecnie tren + prop

Opisz swój plan treningowy

split, 4-5 x w tygodniu

Cel cyklu

dobrej jakości masa mięśniowa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

od trzech lat jestem ON

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

16%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

tendencja do odkładania się tłuszczu w okolicach brzucha

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

łysienie androgenowe

PPM (podstawowa przemiana materii)

2020,91

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

160x1, 180x5, 140x6
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 273 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6462
Przykra jest wiedza lekarzy rodzinnych dzisiaj... hct 60% - nie jest źle :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 332 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5957
no ja juz dawno nie chodze do lekarza z takimi badaniami bo mi kiedys lekarz powiedzial jak zaczynalem koksowac w wieku 20 lat dzis mam 39 ze jak mam normę 2 cyfry a pana wynik nie ma 3 cyfr to sie nie ma co przejmować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Hansinho
Przykra jest wiedza lekarzy rodzinnych dzisiaj... hct 60% - nie jest źle :(


Mnie hematolog w NL w trybie pilnym wysyłał na zabiegowy, na upust, jak zobaczył ze mam hematokryt 60. I to nie na jeden, a na 4 w ciągu miesiąca. Na pewno musisz z tym tematem coś zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 273 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6462
W tej sytuacji też jestem za upustem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 862 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70525
hewehmunja
no ja juz dawno nie chodze do lekarza z takimi badaniami bo mi kiedys lekarz powiedzial jak zaczynalem koksowac w wieku 20 lat dzis mam 39 ze jak mam normę 2 cyfry a pana wynik nie ma 3 cyfr to sie nie ma co przejmować


Mnie przy 55 położył na 3 dni do szpitala i codzien 500ml out
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 73 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10147
Najbliższy oddział hematologiczny jest 50km ode mnie. W ciągu tygodnia pracuję, a w weekend raczej mnie nie przyjmą. Najbliższe wolne będę miał w lipcu, więc najlepiej chyba kupić te butelki próżniowe i zrobić upust samodzielnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Jedziesz dziś wieczorem na sor. Mówisz że masz problemy z serduchem i duszności. Pokazujesz im wyniki i nie ma opcji żeby Cie tak zostawili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Zastanowiłbym się czy Twoje wyniki odpowiadają ilości środków i długości cyklu. Obwód ramienia 45 cm po 10 latach treningu i 3 latach ON to... tak sobie. W mojej ocenie gdzieś popełniasz błąd. W efekcie masz już bardzo poważne skutki uboczne i obawiam się, że jak odstawisz/ograniczysz to siłowo/sylwetkowo zjedziesz jeszcze w dół.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 273 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6462
Kolega dalej sobie nie zdaje sprawy, ze hct w okolicy 60% to zagrożenia życia. Weź chłopie jedz na sor. Pewnie przy takiej gęstej krwi ciśnienie tez masz wywalone sporo ponad normę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Niektórym nie przegadasz. Praca poczeka,zycie masz jedno.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy wjazd na doping

Następny temat

Superdrol czy Anapolon

WHEY premium