SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwszy wjazd na doping

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 26 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 291
czesc.

cos o mnie mam 25 lat i chce wjechac na tescia pierwszy raz w zyciu

cel?
poprawa samopoczucia
zwiekszenie masy miesniowej
redukcja tkanki tluszczowej
zwiekszenie pewnosci siebie
oraz mysle, ze wiekszy teść, będzie mi sie bardziej chcialo dzialac czy to zawodowo czy treningowo
zwiekszenie siły

trening fbw 3x w tygodniu z naciskiem na góre. staz treningowy siłka myśle, że smiało moge powiedziec okolo 3 lata z przewami,
3 lata treningow k1 w tym jedna walka amatorska.

ostatnia redukcja to bylo w grudniu rok temu, udana redukcja - krata na brzuchu.
173 cm wzrost waga 68kg pas 79-81kg było

na ten moment waze 81kg i w pasie +/- 100cm przytyło mi sie troche w rok.

chce wjechać na enan iniekcja co 5 dni 250 mg
2x 10 ml kupie enan, okres bomby 12tyg, co na odblok?

czy polecacie jakies artykuły jak wjade na bombe, musze wiedziec wszystko co mam robić w razie w, chce zeby to wszystko bylo zrobione z głową, typu zacznie sie coś dziać to biore tabsy zeby to minimalizować

dodaje zdj z redukcji.








Zmieniony przez - Aleks w dniu 2023-01-28 16:17:07
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3789 Napisanych postów 18465 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205638
Ankieta dzialu -> https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html

Nie pytamy o zakupy, edytowalem Twoj post zeby go nie usuwac w calosci.

Na poczatek badania: Testosteron,estradiol,prolaktyna,progesteron,lh,fsh,morgologia,glukoza,profile:tarczycowy,lipidowy,nerkowy,trzustkowy,watrobowy.

Reszta info po uzupelnieniu ankiety i wklejeniu jej w tym temacie

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 26 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 291
WIEK: 25 lat
2. WAGA: 82
3. WZROST: 173
4. WYMIARY:
-biceps: 37
-klatka: ?
-udo: ?
-talia: 100cm
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata z przerwami, k1 3 lata w tym jedna walka
6. DIETA:
-białko:140g
-węglowodany:360g
-tłuszcz:72g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. TRENING: fb w 3x w tyg
9. CEL CYKLU: redukcja tkanki tłuszczowej. Siła. Zwiększenie masy i pewności siebie.
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: brak
11. POZIOM BF%: nie mam pojęcia ale ponad 20% myślę, zalałem się trochę.
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): endomorfizm, tendencja jest. Ale jak trzymam miche to jest ok.
13. STAN ZDROWIA: bdb, nic mi nje dolega
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: jestem łysy od technikum, przez duże zakola. Także jade Żyleta od technikum głowę.
15. PPM (podstawowa przemiana materii): jestem na 2.7k kcal na start
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 95kg
-martwy ciąg: nie robiłem Maxow z powodu przepukl
-przysiad:jak wyzje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 26 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 291
https://zapodaj.net/cda1290aa68ff.jpg.html
Na ten moment tak wyglądam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
Siłe zwiększysz, mase zwiększysz, pewność siebie/osobowość nie zwiększysz - to praca nad samym sobą/psychika a nie sterydy.

Cykl jak napisałeś będzie ok, z góry nie zakładaj 10/12 może będzie ok i polecisz 16 albo i 20tyg.

PCT/cykl - edukuj się clomid/nolvadex/arimidex/exemestan/hcg-hmg --> https://www.sfd.pl/wyszukaj

Badania diag + horm podobnie/jw przed/w trakcie i przed pct / po cyklu.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 26 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 291
Krzykacz. Czy przy takim wyglądzie się wjeżdża na teścia? Trochę zalany jestem. Redukcja ma sens na tesciu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
Dla doświadczonych ma sens, dla nie, nie ma sensu. Zredukuj bez saa wtedy podbijaj na test dopiero. Inaczej może być 2x więcej roboty na później. Fotki nie widzę żadnej wstaw w tagi + zbadaj % bf.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 333 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5967
wskakuj na tescia rób maso redukcje - nie ma czasu wakacje tuż tuż :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 273 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6462
Badania - znajdziesz liste potrzebnych badań na pierwszej lepszej stronie po wpisaniu frazy w google.
Taka dawka testosteronu będzie okej. Po 2/3 tygodniach na badania estradiolu i prolaktyny, dobrać dawkę IA.
Podczas cyklu w tle cały czas hcg 300j e3d
Nie widzę sensu wchodzenia na saa żeby po 12 tygodniach się odblokowywać. Szkoda dupe kłuć i w hormonach mieszać żeby chwile na teściu pobyć. Skoro badania będą okej to możesz i kilka lat lecieć bez odbloków.

Czy samo wchodzenie teraz przed okresem masowym ma sens? Jakiś tam ma :) Osobiście bym wszedł, ale są tacy co będą za tym żeby zredukować bez, a budować już z saa.


Zmieniony przez - Hansinho w dniu 2023-01-30 14:12:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 26 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 291
Tak wyglądam w tym momencie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 273 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6462
Długa redukcja Cie czeka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Estro

Następny temat

3 lata ON - wyniki badań

WHEY premium