SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

30lat a siłownia

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 20497

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bolo-1983
Witam.
Dzisiaj nowe wskazanie wagi 103kg

Pytanie: Co myślicie o zastąpieniu tradycyjnych brzuszków na płaskiej i skośnej aerobiczną 6 weidera???

Za szybko??? Nie wiem... Piszcie.


A6W nic nie daje poza przemeczeniem mesni i chwilowym efektem - szkoda czasu.

Cwiczenia brzucha rob na lawce skosnej i na drazku glownie. Na skosnej z obciazeniem jak dasz rade. Zakresy ruchow po 8 - 15 powt. po 2 - 3 cw. 2 - 3x w tygodniu a jak masz ciezki trening FBW to 2x w tygodniu wystarczy w zupelnosci.

Ja polecam rowniez AB Wheel do cw. m. brzucha - zreszta Karol Malecki rowniez :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 686
Wczoraj podczas aerobów po raz kolejny skończył się orbit. Ale teraz to już naprawdę huta..,

To co, z racji że nie będę się już poddawał to poszedłem biegać, do lasu

Oczywiście dodatkową motywacją było to że w nocy i przez dzień napadało ok 10 cm śniegu.

Ogólnie nie wiem jaki dystans pokonałem ale dosyć spore było to kółko na moje oko około 4-5 km.

Słuchawki w uszach, a w nich ONA, stare dobre kawałki, poczułem się jak Rocky Balboa.

Zmęczenie straszliwe, orbit się chowa, w łydki tak weszło że myślałem że mi pękną.

Do momentu zakupu nowego orbita w planie jest: w dni treningowe skakanka, w dni nie treningowe bieganie.

Tutaj widoki z mojej dzisiejszej wyprawy.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mój lasek piękniejszy
Ale Twój też niczego sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 686
Masz rację oglądałem zdjęcia u Ciebie.

Pięknie tam macie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 686
Jak bieganie i obecny trening mi się znudzi to wypróbuję nowe ćwiczenia



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 686
A to a pro po skakanki...



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Ladne te lasy macie .....
A tu moje wejście do lasu....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 686
Masti - rewelacyjnie wyglądają te drzewa!!! Nawet zima potrafi być piękna...

To wyprawa z moją rudą paskudą, w czasie kiedy powrót do ćwiczeń i aktywniejszego życia dopiero chodził mi po głowie.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bieganie po lesie ... tylko pozazdroscic ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699697
w taką pogodę jak dzisiaj była na śląsku to akurat nie zazdroszczę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Nie rdzewieć mimo upływu lat"

Następny temat

I Ty możesz trenować z mistrzem!

WHEY premium