SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

30lat a siłownia

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 20498

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
do miski dorzuć więcej warzyw, możesz dodać też owoce ale je musisz wliczyć w bilans (ja wciągam codziennie 2 jabłka)

ja stosuję kompleks witamin Hi-Tec'a link
który powoli się mi już kończy w zanadrzu czeka taki kompleks link
koszt jest niewielki, a zawsze to głowa spokojniejsza

jeśli chodzi o stawy to jest świeży wątek na forum tam poczytaj, ale przede wszystkim zastanów się czy nie lecisz za ostro z aktywnością fizyczną

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 686
jabłka są w diecie, 2 szt codziennie, nieraz zdarza się że 3,4. Od tego tygodnia zacząłem walczy z warzywami (marchew, brokuł, pomidory, rzodkiew, ogórki itp) całkowicie odstawiłem ziemniaki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
to błąd - ziemniaków nie odstawiaj całkowicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
flex1976
to błąd - ziemniaków nie odstawiaj całkowicie


Dokladnie.
Problem z ziemniakami polega na tym ze przestaja byc sprzymierzencem diety kiedy zaleje sie je tlustym sosikiem itp. ale gotowane, najlepiej w mundurkach, sa cennym zrodlem witamin. Ze wzgledu na wysokie IG porzadane w posilku potreningowym np. Weglowodany sa potrzebne i nie ma co tak ciac tych wegli - wazna jest ich jakosc natomiast i rozklad w ciagu dnia. Wszedzie tylko kazdy tnie wegle itd. tylko popatrzmy na efekty tych diet ... mijaja miesiace a efektow nie widac i nie widac az w koncu samego uzytkownika na forum juz nie widac wiec rozwaz to dokladnie.

Co do Twojej redukcji to osobiscie zalecam stopniowa redukcje bez drastycznych dzialan i duzych spadkow wagi w krotkim czasie. Dluzsza droga do celu zaowocuje trwalszymi efektami, tak wiec spadek wagi okolo 1 - 2 kg / miesiac a przy tym rozsadny trening silownia / aeroby pozniej interwaly i na co Ci przyjdzie tylko ochota zeby zachowac zdobyta forme i budowac nowe umiejetnosci.

Osobiscie o wiele wiecej czasu spedzam w kuchni, jak na silowni bo jak to sie mowi sylwetke i forme buduje sie w kuchni, a nie na treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 686
Witam Panowie.

A więc tak, wczorajsze wieczorne ważenie dało wynik 105kg

Wstawiam fotki porównawcze.
Efekt 4 tygodni ciężkich treningów i absolutnie rygorystycznej diety!!!

Proszę o opinie...





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 686
A w związku ze spędzanym czasem w kuchni, to moje dzieło które spłodziłem na obiad. Nawet żona zjadła...

Dla zainteresowanych mogę wstawić skład tego jadła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sklada dania wrzucaj do Kulinaria35+ :)

Widac ze ubylo z brzucha - 5 kg juz jest widoczne ... dajesz dalej :) Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
tak jak Konrad pisze, przepis daj do Kulinaria
na zdjęciach widać delikatnie że ubyło, rób jeszcze zdjęcia z tyłu, u mnie największe efekty widać właśnie patrząc na fotki pleców jak znikają wcięcia na boczkach

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 686
A więc tak: wystarczył nie cały miesiąc żeby ORBITREK odmówił posłuszeństwa. Zajechałem chama.... (urwał się pedał, ale nie ma co się dziwić jak takie cielsko na nim ćwiczyło). Jutro w bagażnik i do spawania

Proszę o opinię: Co myślicie o włączeniu ćwiczeń na skakance? Chciałbym je włączyć w dni treningowe a w nietreningowe dalej orbitrek (zaraz po remoncie)

Mija prawie miesiąc od startu i powiem wam że nigdy jeszcze się tak dobrze nie czułem jak teraz. Żona zachwycona i w ogóle chce się żyć!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to super :) tylko sie cieszyc ...

Skakanka: jak najbardziej czemu nie ? Najlepiej zacznij skakac w seriach np. 5 x 50 itp. i co trening dodawaj po np. 10 powt. w serii
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Nie rdzewieć mimo upływu lat"

Następny temat

I Ty możesz trenować z mistrzem!

WHEY premium