SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 x XP cykl i lipka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
FU dobre podsumowanie tematu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
tak trudno dywagować dlaczego co i jak.
Ale przedstaw nam ten trening i diete, bo często każdy pisze, że jest super a tak naprawde wypada blado.

I twoi błędem nie było startowanie od XP bo to czy zjesz teraz mono nie ma różnicy.

Twój przykład czasem ma miejsce, czesto reagują tak osoby które stosują stacki bez ww. Jakiego miałeś Xpanda? Nowego?

Pozatym to że ktoś jest kulturystą nie znaczy, że sie musi dobrze znać na tym . Policze ci palcach 2 rąk Kulturystów w polsce którzy wiedzą tak naprawde co robią, jak i po co .

Taka Prawda

Zmieniony przez - -Szoho- w dniu 2006-03-10 13:56:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
jak Fu smierdzi walkiem !

jak Szohmistrz podaj tą diete i ten trening o faktycznie cos moglo byc nie tak

ale wsumie nawet jak by cos niebylo nietak to no boostery itp powinny zadzilac !! wiec cos tu smierdzi !

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689

jak Fu smierdzi walkiem !


wypraszam sobie

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701

heheh nie tak mialo wyjsc (ale chyba wszyscy skumali )

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
imho - za bardzo sie nasstawiales na niewiadomo co...juz pewnie widziales ta super ekstra pompe rozsadzajaca bice, przyrosty rzedu kilku cm po calym cyklu itd...

no coz - psychika odegrala wazna role...

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 879
Xp mialem tegop normalnego nie energized. kupilem go od, a wlasnie mozna mowic na forum od kogo bo nie wiem. %) taki czarny ten pierwszy, napewno zadna wyj..ka.
sory ze tak zadko odpisuje ale mam kupe stresu i brak neta w domu. diete napisze jak bede mial czas ale to nie diety problem lub treningu bo po pierwsze jak mowilem trenuje w klubie kulturystycznym , diete i trening rozpisla mi trener( kazdy dostaje tu terenera) i przyrosty sa ciagle ale poprostu po xp nie poczulem nic. tzn ani pompy ani sily. a przyrosty po xp byly w takim tempie w jakim mam je bez brania xp, poprostu myslalem ze bedzie moze cos szybciej lub nie wiem choc ta pompee chialem poczuc, a tu nic i dlatego to pisze, ja nie pisze przeciez ze XP lipa itd. tylko pytam czemu nie poczulem nic czy mozliwe ze na mnie akurat to nie reaguje ? a wy od razu z textem ze jakies walki wkrecam itd. diete i trening napisze wam jak znajde chwile
pozdrawiam.

aha i cos jeszcze bo chcialem od was uslyszec jak to jest, bo jesli powiedzmy ludzki organizm normalnego cwiczacego przyswoi w porcji na raz ok 40 g bialka prawda?
to jesli np biore teraz mieszanke wolno przyswajalnych z szybko, i powiedzmy ze tych szybko ktore moga sie od razu wchlanac jest w porcji 40 gramowej 30 gram i reszta wolno przyswajalne, to czy nie lepiej bylo by zwiekszyc porcje na 50 gram by np w tejh porcji od razu cale 40 sie wchlanialo a reszta wolnowchlanialnych wchlaniala sie w pozniejszym czasie??
troche zamotalem ale mam nadzieje ze zrozumiecie :)
pozdrawiam
Greez Michi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
wszystko zalezy od rodzaju bialka, z czym przyjmowane, m.in. od jego szybkosci 'wchlaniania'
wolnowchlanialnego mozesz przyjac 50g czemu nie

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 743 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13087
no i widac teraz jakie cuda z tych nowych kolorowych supli
BE REAL!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 402 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14215
co do wynikow po XP to sie akurat z autorem nei zgodze
podobnie jak ty bralem xp 3 i 2x dziennie
w dni treningowe:
XP na czczo
XPE przed trewningiem
XP po treningu
w dni bez treningu omijalelm XPE

cykl trwal 40pare dni
zyskalem dobre 4kg i w tym 1,5-2cm w lapie
przy czym ZADNEJ POMPY NIE MIALEM, nie czulem nic, jedyne to to ze mi smak nie podchodzil

wiec do do pompy to sie zgodze ze nie musi byc ale jesli trening i jakas dieta jest zachowana to wynik jakis powinien byc, choc powinno sie brac na poprawke na texty ludzi ..po xp to cie kopnie itp... to nie koksy to tylko kreta z dodatkami

...:marrakech adventure:...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAK BRAĆ?

Następny temat

Kilka przydatnych rzeczy chyba:)

WHEY premium