SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 warianty rozpoczęcia cyklu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1263

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 512
Witam chciałbym zapytać jakie wariant zrobienia cykluy bylby dla mnie odpowiedniejszy.
1wszy:
rozpocząć cykl za tydzień (wtedy bedzie 5tygodniowa przerwa od ostatniego cyklu na mono ktory trwał 6tyg) i skonczylbym go tydzien przed 2 tygodniowym wyjazdem na wakacje gdzie bym nie cwiczyl wiec nie wiem czy sie oplaca, bo po cyklu chyba powinno sie cwiczyc i jesc jakos.
2gi:
rozpoczac cykl tydzien po wakacjach wtedy byla by (13-14 tygodniowa przerwa od ostatniego cyklu)

Zmieniony przez - Czupar w dniu 2010-05-09 14:47:51
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37315
Hmmm no teoretycznie wariant drugi może przynieść lepsze efekty(dłuższa przerwa) w praktyce to się różnie ma.
Ja bym śmigał pierwszy wariant.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 512
oplaci sie piewszy wariant czy po zakonczeniu cyklu i potem wyjechania moge oslabnac :>?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
lepiej odpocznij i rozpocznij nowy cykl po wakacjach...bo jak zrobisz teraz krotki i na szybko i odrazu przerwiesz i pojedziesz na wakacje to nie utrzymasz tego co zyskasz....w skrocie z wysokiej intensywnosci na zadna ...chyba ze planujesz tam trenowac to inna bajka

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
bierz pierwszy wariant, po wakacjach zrobisz kolejny cykl, lepsze dwa niz jeden - nawet jesli jeden z nich mialby byc slaby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
lepsze 2 do kitu niz jeden dobry....
jak chcesz...tylko ze mu zleci to co wypracowal jak przerwie odrazu treningi po kratynie

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Ćiastuś co mu zleci? to nie sterydy
nawet jesli to przynajmniej bedzie z czego "zlatywac" bo jak nie zrobi to jeszcze cofnie sie z tym co ma aktualnie - przed cyklem. kreatyna kosztuje grosze, ja bym sie nie zastanawial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 512
chyba jesem za 1wszym wariantem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
a gdzie bedziesz w wakacje ze nie bedziesz mogl jesc ani cwiczyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
Pewnie ze nie sterydy ale jak zrobi cykl i n agle przestanie cwiczyc i jeszcze miske dostawi to nie mow mi ze utrzyma to co mu przyszlo...
pewnie ze nic sie nie stanie jak spadnie ale szkoda adaptacji organizmu na taki cykl....
ale tomoje zdanie...poza tym jestem zwolennikiem dluzszych cykli bo np ja czyje kreatyne po ok 3 tygodniach dopiero...

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 512
bedzie to wygladac tak, zaczne cykl za tydzien po 6tygodniowym cyklu bede mial jeszcze 2 tygodnie cwiczen i potem wyjade. wyjezdzam na wakacje z kumplami jesc bede raczej solidnie diete bede trzymac, do tego dochodzi alkohol ale na niego bede uwazac, nie wiem moze jakies pompki bede tam robic zeby cos utrzymac tak w miare.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec cm3

Następny temat

Shock Therapy + Storm Dobra odżywka ??

WHEY premium