SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 problemy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3927

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3129
Wole je zamieścić w jednym poście zeby nie zaśmiecać forum.

1) Wypadająca szczęka: bardzo żadko ale jednak poważnie, wypada mi żuchwa z
tego stawu pod uchem. Po prostu gdy mocno otwieram morde i prubuje ją zamknąć to zatrzymuje mi się żuchwa przed uchem i gęba jest ciągle otwarta gdyż mam jakąs blokadę, przy uderzeniu miewam to żadziej, raczej podczas ziewania. Może ktoś ma taki problem i wie jak temu zaradzić?

2)Jestem praworęczny i powinienem walczyć w pozycji lewa noga z przodu, jednak 2 i pół roku walczy w obu i zaczynam na sparingach zauważać że zaczęsto nieświadomie zmieniam pozycje na prawą nogę z przodu a wtedy mam ograniczoną koordynacje i nie moge skutecznie wykorzystać niektórych kombinacji. Moje pytanie jest takie, lepiej się uczyć w jednej pozycji czyli z lewą nogą z przodu i opanowywać ją do perfekcji czy kontyunować trening w obu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 228 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5057
MI naprzykład nigdy nie wypadła żuchwa ale podobno mój brat jak dorastał to mu też kilka razy wypadła i musiał jechać do szpitala.Sam mowi ze to chyba przez to że szybko dojrzewał bo teraz już takich problemów nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
jezeli ci sie niewygodnie walczy w pozycji z prawa noga z przodu to cwicz lewa pozycje.a co do zuchwy to............lepiej idz do lekarza

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
ja bym ci polecil zebyc cwiczyl i jedna pozycje i druga gdy w boksie nie ma to takiego znaczenia w kopanych juz ma bo mozna cie rozszyfrowac jak np stoisz w pozycji "niewygodnej" i zmieniasz pozycje wtedy twoj przeciwnik moze sie spodziewac konkretnego ataku

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4661
Ja tylko na temat szczeki...

Tez mialem cos takiego-ale mi sie nie blokowala przy ziewaniu tylko przeskakiwala mocno i czulem okropny bol pod (za) uchem.

U lekarza nie bylem bo...przeszlo mi:). Nie wiem czy dlatego,ze kiedys tam na treningu dostlem odpowiednio w morde czy moze z innego powodu...

Peace!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3129
Dzięki za odpowiedzi, chyba jednak dalej będe trenował w dwóch.

Ulaire:ona nie przeskakuje tylko się wysuwa się przed guzek i zatrzymuje się pod kością jarzmową. Sam myślałem ze mi to mineło ale to mi wraca nawet po kilku miesiącach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 258 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4567
co do pozycji.Ja bym Ci radzil trenowac w obydwu jestes wtedy wszechstronniej roziwniety.Nabierasz lepszej koordynacji.A podczas walki przeciwnik zaliczy zdziwko jak nagle zmienisz pozycje

To Twoja walka - Twoje życie, nigdy na dnie - zawsze na szczycie!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3129
Niby tak ale w takim razie trening musisz dzielić na doskonalenie obu pozycji. A gdy trenujesz ciągle jedną mozesz ją opanować do perfekcji
Sam już nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
ale jak bedziesz walczyl w jednej pozycji bedziesz przewidywalny

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3129
Więc jakie jest najlepsze wyjście?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Aerts obiecany sog poleciał. Trenuj w obydwu pozycjach - w odwrotnej nigdy nie będziesz taki dobry jak w normalnej, ale skoro mowisz, że podświadomie zmieniasz w czasie sparingów, to biorąc pod uwagę Twój wiek, to moze rzeczywiście kiedyś Cię zobaczymy w K-1
Co do szczęki - koniecznie lekarz...i to jak najszybciej.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3129
Skoro tak radzi większość będe nadal trenował w obu, dzięki za soga. Myślałem że to że zmieniam podświadomie pozycje to wada.

p.s jeśli szczęka się utrzyma a kolana nie wysiądą to moza nawet Polska pierwszego mistrza się doczeka (hehe)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak prawidlowo kopac

Następny temat

ksiazki

WHEY premium