SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 opakowania Venom

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2634
tak 3 dni pod rzad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 188 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8058
A słyszał ty kiedykolwiek o regeneracji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2634
tak slyszalem kazdom partie trenuje co 4dni i na kazdom mam po 3 cwiczenia czyli nie duzo i wydaje mi sie ze wystarczajonco majom czasu zeby sie zregenerowaly zwlasz cza ze te cwiczenia to muj jedyny wysilek fizyczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Pamietaj, ze przy Venomie schodzi duzo wody z organizmu !
Efekt, wiec bardzo przesadzony.
Naprawde lepiej by bylo ulozyc dobra diete i trening i powodli dojsc do celu !!!
Poczytaj wszystko, co pogrubione w tym dziale...


Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-06-04 19:06:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2634
moj trening i dieta gdzies napisalem w tym temacie czy ona jest zla?Iraczej nie zrezygnuje z tego venoma i chce tylko widziec czy moge 2 paczki zjesc odrazu czy zrobic pomiedzy jakoms przerwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Venom ?
Jak z jazdami, saidami itd ?
Gorzej bedzie , jak go odstawisz i to jest najwiekszy problem....
Ja bym go juz odstawil na Twoim miejscu...



Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-06-04 19:19:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2634
na poczontku moze pierwsze 2 dni lekko psyche rylo a teraz wszystko jest normal,to czyli jak go odstawie moge sie spodziewac skoku wagi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Wszystko i tak zalezy co dalej z dieta, jaki typ budowy itd...
Natomiast sporo osob mialo silne psychy po odstawieniu Venoma (podkreslam, sporo, ale nie wszyscy), wiec moze lepiej zrob przerwe(z tydzien) i zobacz jakie efekty...
powodzenia,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2634
Mam jeszcze jedno pytanie odnosnie ladowania kiedy je zaczac?Moze w tym okresie pomiedzi venomami i jak dlug i ile weglowodanow jesc.
Iczy krealkalyn nacos moze mi sie przydac, mam jeszcze storma iszoka ale to chyba odpada:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Twoja ilosc ww w diecie to jest dosc problematyczna, bo to za malo na hard-core LC, wiec mozliwe, ze i tych ladowan nie rob, a poprostu miedzy cyklami Venoma, zrob lekkie podbicie kcal i po tygodniu wroc do tego co dzialalo(lub zmniejsz ww).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja i spadki sily

Następny temat

Pomoc w diecie

WHEY premium