SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tight czy Venom dla dziewczyny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4026

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 272 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5576
hej, jestem na zdroworozsadkowej diecie redukcyjnej, cos jak Laura P, czyli 2g bialkna na kg ciala, 1500 kcal,do 100g ww, reszta tuszcz, trening 2-3 x tydz silowy + bieganie/ spinning. ze nie schudlam juz 3 tydzien waga ani drgnie , zastanawiam sie nad spalaczem, ktory polecacie dla dziewczyny? (do zrzucenia ok 8-10kg)

Tight czy venom,

boje sie niespania, musze sie wysypiac i nie moge stac sie zombie bo praca i w ogole - zycie

Prosze o rade,

dzieki

malinaf

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 272 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5576
jestem troche przesadna, jesli mi nie wyjdzie ! (Choc nie chce dopusic takiej opcji) to wole zeby zdjecia PRZED nie byly gorsze od tych PO haha:) ale beda, za jakies 1.5 mca HOPE SO!
M

Zmieniony przez - malinaf w dniu 2008-06-14 12:43:02

malinaf

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 320 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8046
O której kładziesz sie spać ? No i zależy o której chcesz przeprowadzić trening. A jeśli chodzi o spalacze to myślę ze Tight będzie bezpieczniejszy.

Zmieniony przez - marczello w dniu 2008-05-23 09:54:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
a ja bym pomerdała w diecie... 100g ww to jest sporo... a można mniej...

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Ostatnio jakis wylem venomowcow na forum.
Ludzie kurna, to naprawde nie zabawka i mozna sobie zafundowac sporo nieprzyjemnych jazd stosujac tak mocny srodek bez odpowiedniej wiedzy i diety itd.
Nawet Scorch jest silnym spalaczem dla poczatkojacych, a i po nim sa rozne nieciekwe reakcje. Po co od razu siegac po taki hard core ???


Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2008-05-23 10:09:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 302 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109953
Witam!
a miałaś już jakiś kontakt ze spalaczami bo te które podałaś to IMO górna półka i ogólnie dość mocne środki (Tight zawiera Yohimbinę) , (Venom - zawirowania co do składu).

"...Tu jest Polska, tu sie kombinuje!..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
czemu akurat te?
myślisz, że jak dasz niebezpieczny i mocny spalacz, to będzie lepiej?
lepiej będzie jak w diecie pokombinujesz,
ładowanie węglami albo jakiś cheat meal kiedy ostatnio było?

pzdr/
1

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 189
mialam dokladnie ten sam dylemat...troche wiecej od ciebie cwicze.. tzn conajmniej 1-2 godz dziennie. wybralam venoma, biore od paru dni i czuje sie na nim dobrze.. co do spania to nie mam problemu.. zreszta biore 1 kapsulke na dzien nie faszeruje sie 2 bo uwazam ze 1 w zupelnosci wystarczy.. Ale teraz tak szczerze wybralabym chyba tighta poniewaz ma johibine, a wiadomo ze ona spala tluszcz z miejsc z ktorymi sa problemy, tzn uda posladki brzuch.. i takie pytanie do innych przy okazji.. czy stosujac venoma moge jeszcze siegnac po johibine? co proponujecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
.


napisałem, ale zobaczyłem post niżej i skasowałem

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-05-23 19:31:48

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 272 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5576
jesli chodzi o dieta, to takie mam zalozenia, staram sie nie przkraczac 100 g ww i z reguly jest to mniej ( 50-70 ) i z powodu skladnikow diety wychodzi mi czesciej wiecej tluszczy. Oszukiwany posilek byl, czuje ze mam od cwiczen bardziej zwarte cialo i ciuchy sa nieco luzniejsze, ale to chyba nie to co powinnam osiagnac po 3 tygodniach scislej diety. Przed treningiem biore czasem TSE - nie zawsze, czesto po prostu nie musze sie podkrecac. CHyba wybiore tight, poczytalam o yohimbinie:) i mnie przekonala, spac sie klade ok polnocy, czasem wczesniej, wstaje o 7...z dieta pokombinuje, nie bede przkraczac 1200kcal, rzeczywiscie to tez sie przyda...zreferuje za miesiac, wczesniej nie ma co krakac , dzieki wszystkim za pomoc,

M

Zmieniony przez - malinaf w dniu 2008-05-23 20:33:09

malinaf

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Niesamowite to juz sa spalacze , ktore spalaja dokladnie w tym miejscu, no jak ta reklama działa. Pewnie w skaldzie sa krasnoludki co wędrują w określone miejsce i tam kopia łopatkami
Ze tez przy tak wspaniałych środkach sa jeszcze otyli na tym swiecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 272 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5576
No przeciez ze krasnoludki sa na swiecie:)
a i tak grubym sie jest po babci albo ojcu, wcale nie od czekolady i fast foodow

malinaf

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

żre wszystko chyba od dzisiaj

Następny temat

dieta redukcyjna dla kobiety - do sprawdzenia

WHEY premium