SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 cykl ;)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 362 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2964
Witam. Ćwicze od ponad 6 miesięcy. Mam za sobą 1 cykl na samym mono+bcaa+animal rage. Od 1,5miesiaca jem WH+bcaa w trakcie przerwy od krety. Za 2 tygodnie chciałem zacząć 2 cykl. Celem jest masa, chciałbym zrobić w 2-3 miesiace 5kg. Nie bardzo wiem co wybrać zastanawiam się nad mono pare osob polecalo nitrobolon. Co Wy polecacie? Oczywiscie bedzie do tego dieta + ew.gainer w razie jakiś braków. Zależy mi róznież na jakimś widocznym skoku siły.

Wiek: 19
Wzrost 187cm
Waga: 72/73kg
Cel: masa ( siła)

Dodam ,że od maja do dnia dzisiejszego na ławeczce płaskiej z ok.70kg skoczyło do 85kg. Moze nie jest to zabujczy przyrost siły ale jestem zadowolony. Przez te 1,5miecha spadła mi lekko masa jakieś 2 kg, natomiast znacznie poprawił się wygląd,widoczność mięśni. Dodatkowo oprocz silowni 2-3 razy w tygodniu chodze na sekcje k1.
Czekam na jakies sensowne podpowiedzi;)

DAJ SOGA JAK POMOGŁEM :D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Suple nie pomoga w niedozywieniu, przy takim wzroscie bardzo mala waga, zacznij jesc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
nitro ok, ale roznica miedzy stackiem a mono solo tkwi w dodatkach.... ;) .. efekt podobny.. dobra dieta nejwiecej zwojujesz.. :D ...

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
popraw diete bo chyba kuleje
nitro ok,ale poki co pojedyncze formy kreatyny dla ciebie,nie ma co szalec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 362 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2964
Nie chciałem wcześniej zwiększać wagi. Nie wygladam jakos chudo;p
Dobrze bedzie nitro + mono ? Co do nitro to I ?
Dieta bedzie na pewno dopieta;)

DAJ SOGA JAK POMOGŁEM :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak czy siak dieta to podstawa.
A jeśli coś to nitro II
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 362 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2964
Okej dzieki:)

DAJ SOGA JAK POMOGŁEM :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
nie wygladasz chudo? dziwne
nitro 1 bierzesz? wez nitro 2 lepiej+mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 362 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2964
W porownaniu do znajomych wygladam dobrze. Wiadomo ze sa tacy co waza po 90kg ale nie wyglada to przewaznie fajnie. Pozatym swojego czasu startowałem w zawodach KK gdzie było przeważnie kategornia do 70kg i powyżej 70kg. A nie uśmiechało mi się startowac z osobami wazacymi po 90kg. :) Okej wezme nitro 2 + mono. Za jakis czas poradze sie jescze co do diety i stosowania supli :) jak bd miał czas moze nast razem foto wrzuce

DAJ SOGA JAK POMOGŁEM :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 362 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2964
A i dodam ze byl tez czas ze wazyłem 78-79kg ;p jak miałem przerwe w cwiczeniu, ale zle sie z tym czulem/

DAJ SOGA JAK POMOGŁEM :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
no skoro tak uwazasz to ok
dt przed treningiem 20-30g nitro po treningu 5g mono
dnt 5g mono
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dobre na stres ?

Następny temat

Smaczne białko.???

WHEY premium