SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2MIESIACE

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2018

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

27

Waga / wzrost

80/183

Staż treningowy

3lata

Cel cyklu

Masa/siła

Stosowane już wcześniej suplementy

HP, Clout, Detonator, Storm, Animal Test-Pump, Nitro Bolon 2, NOZ Iv. Double Impact, White flood, Green Magnitude, mono wiele razy, aminokwasy, beta alanine no i różne witaminy.

Stosowane wcześniej spalacze

Chętnie bym sprubował, ale zawsze sie bałem ze masa poleci

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

mono, white flood i double impact, skonczyło sie miesiac temu, moze troche wiecej

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

zawsze ponad 3tys.cal duzo i dobrze.

Przewidziane finanse na cykl

600zł
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 911 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13784
Witam wszystkich, co mozecie polecic fajnego, sprawdzonego, na mase, na ten okres 2miesiecy (listopad-grudzien)
do sylwestra, puzniej bede pracował i nie bedzie miał czasu. Środki jakie mam to około 600zł
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
ja wychodzę z założenia, że sprawdzone na masę oprócz DIETY są SAA

jeżeli chodzi Ci o suple to nic innego jak gainery, kreatyna, można o BA pomyśleć, jakieś aminki do tego. jednak i bez tego wszystkiego efekty mogą być takie same na samym żarciu. więc jeżeli masz dopiętą dietę to kretka + ba + bcaa , jeśli dopiętej nie ma to suple odpuść i ją dopnij

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 911 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13784
Moja djeta jest dopięta. Suplemety daja bardzo duzo, tylko nie wiem na jaki sie zdecydowac co aktualnie jest chwalone.
I nie chce mono, celował bym bardziej w jakis stak.

W jakim celu bcaa mi polecasz?

Zmieniony przez - Gazzz w dniu 2014-10-30 17:29:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
jak dieta dopięta kreatyna + aakg wystarczy

mix kreatyn z olimpu Creatine Xplode lub CL Green magnitude
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
polecam bcca w celu regeneracji po najcięższych treningach nogi / plecy.

green magnitude bardzo fajny stack, jednak widzę go już brałeś w życiu . możesz sprobowac np. w miarę tani stack od hiteca betabolic, albo hyperfusion - dobre opinie zbierały.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 863 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42581
Ja ze sprawdzonych i niedrogich polecam zen szeń, zma i omege3 ew. witaminy do tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 911 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13784
Złożyłem coś takiego, co o tym myślicie, co przed treningiem i co
ewentualnie zamienic/wyżócic ???

1.Controlled Labs - Orange Triad ma wszystko w sobie:wit/min/zma oraz kompleks na stawy
(połowa czyli 3tab. do śniadania)
2.Gaspari Nutrition - Size ON Max Performance, show time 2.0, albo coś innego (fajnego) ???
(porcja zaraz przed tren.)
3.Gold Omega 3
(2kaps. do śniadania, 2kaps. przed snem)
4.Beta Alanina
(3gramy na czczo, 3gramy przed tren.)
5.PrimaForce - CEE Creatine Ethyl Ester
(3gram na czczo i 3gram po treningu)
6.Muscle Meds RX - Creatine Decanate
(3gramy na czczo i 3gramy po treningu)
7.ActivLab BCAA XTRA + GLUTAMINA
(porcja po treningu)


Do diety, do sniadania białeczko szybko-przyswajalne WPI:
-Trec - Isolate 100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12099 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
6 bym wywalil, samo cee starczy,|2.st moze byc smialo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 911 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13784
Zostane jednak Przy Size on (więcej pozytywnych opini)
Myślicie, że Decanate nic nowego nie wniesie? Chciałem wrzucić 2formy

-CEE + Decanat
-Cee + CM3
-i ostatecznie -CEE + Mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12099 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
tylko w jakim celu? efekt bedzie ten sam na koniec

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 911 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13784
a w jakim celu, w stakach stosują parę form kreatyny ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dopamina

Następny temat

Tribu Stallion - pierwsze efekty?

WHEY premium