WIOSENNE PROMO! Sprawdź rabaty do 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

2800 kcal z cukru - wpływ na organizm

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 404

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11203 Napisanych postów 52089 Wiek 32 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej. Czy cos szczegolnego się stanie w wyglądzie , samopoczuciu, jeżeli w ciągu jednego dnia , jeślibyśmy tylko sam biały cukier ? Załóżmy że moje zero kaloryczne to 2800 i bym zjadł tyle samo kcal cukru
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962395
Na pewno nie stanie się nic pozytywnego, ale też nic negatywnego - jakbyś chciał tak pojeść jeden dzień.
Za to przy dłużej przeciągającej się takie głupocie, już tylko negatywne objawy mogą pojawić się ze strony , np. gospodarki insulinowo-cukrowej, czy układu trawiennego. Nie ma tym pomyśle absolutnie nic sensownego, chyba że chcesz zabłysnąć na jakimś instagramie czy innych tiktokowych głupotach, dla widowni pokroju ludzie nietrenujący, oglądający całe dnie tego typu idiotyzmy.

Polecamy również: 5 narządów w naszym ciele, którym szkodzi nadmiar cukru
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 7018 Napisanych postów 63193 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787043
Pytanie z cyklu abstrakcyjnych. Można tylko po co? Nikt normalny nie je białego cukry tak po prostu.
Po jednym dniu może by się nic nie stało, ale ani to zdrowe, ani mądre.
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6425 Napisanych postów 79110 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 773668
Jak najbardziej należy zgodzić się z wypowiedzią kolegi powyżej. Stanie się to samo, co by się stało jakbyś poszedł na siłownię i trenował 8 godzin, lub też poszedł pobiegać przez taki sam okres w jednym treningu. Nie wpłynie to w żadnym stopniu na wyniki sylwetkowe. Wpłynąć może na chwilowe funkcjonowania organizmu, czyli pracę układu trawiennego, np. wątroby, trzustki, czy też na gospodarkę insulinową, a to przełoży się na ogólne samopoczucie w ciągu tego dnia. Ważne jest to, jak odżywiamy się w dłuższej perspektywie.

Moderator działu Odżywianie

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy a regeneracja

Następny temat

Plan treningowy - osoba początkująca

electro
Polecane artykuły