SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

19lat, 1rok stażu

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 42997

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
sylwetka jest bardzo dobra, super forma; no ale ta waga w ogole nie pasuje do wzrostu, zreszta jak mozna dowalic wszedzie tyle miecha i przytyc zaledwie 2 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 824 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14671
moim zdaniem zaj**iscie wygladasz ale jak od lutego do pazdziernika nie ma szokujacych zmian
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 476
Zaj**iście wyglądasz jak na taki okres czasu :) Tylko też mnie zastanawiają te rozmiary bo w sumie ja mam 180cm zrostu i waga podobna a o wiele mniejsze rozmiary od Ciebie wiem że jest młodszy ale tak samo mój kolega (lat 19) i tak samo jest ma mniejsze rozmiary.. Ale ogólnie to gratuluje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 202 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9794
Wzrost, waga jak i inne wymiary na pewno mierzone poprawnie. Myślę, że wzrost + wymiary nie są jedynym współczynnikiem który wpływa na wagę.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Ruda_29 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 537 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7435
Akurat to, że ma niższą wagę to wg mnie atut, ja sam mam 190cm i wagę teraz 89kg a wymiary niestety sporo mniejsze :C.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
Bo wszystko zalezy od wagi kośćca organów wewnetrznych i ubica samego miesa w sylwetce.Co do autora wyglada dobrze bo jest sucho co do wagi to gdybys normalnie masowal tzn z kcal na + to by wpadlo o wiele wiecej miesa bo na 3 k kcal ten proces jest bardzo powolny pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 202 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9794
9 miesięczna przemiana sylwetki


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 472 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42940
Zaj**isty progres :O. Napisz jak dieta wygląda aktualnie, tzn ile kalorii i jak podział makro? Liczysz białko np. z ryżu, makaronu itp? czy do bilansu wliczasz tylko te zwierzęce?

Jak wyniki siłowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 470 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9366
eh .. mezomorfik.. fajna sylwetka

Zapraszam REAKTYWOWAŁEM DZIENNIK-->
http://www.sfd.pl/[DT]_Forcer_Masa_masa_masa_-t1005515.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy to jakos wyglada, 21lat

Następny temat

M3FI galeria zdjęć.

WHEY premium