SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

18 składkowy test przed treningówek i termogeników -opinie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 360 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22833
1.Golden labs-fury
2.Rozpuszczalność 4/5
3.Smak 4/5
4.Pompa 3/5
5.Pobudzenie 2/5
6.Ogólnie lipa zaaplikowałem 1,5h po posiłku i czekałem aż się zrobię cały czerwony i skóra będzie piekła jak w poprzednim teście a tu nic pobudzenie też słabiutkie lekko mnie rozbudziło i nic więcej trening też słaby wyszedł nie wiem czemu tak może już przećpany jestem czekałem na to je***ęcie jak poprzednio mówię fajnie będzie dziś na fury a tu nic ;/




5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Żubroń
1. Insane LaBz - Psychotic


Sorki, panie i panowie, nie dopisałem ważnej rzeczy - duży blok na żarcie po wypiciu tego specyfiku. 5-6 godzin czekałem, żeby szamę zapodać.
Po Oxyslim podobnie!!! , więc w tym aspekcie oba produkty ok.


Zmieniony przez - Żubroń w dniu 2019-12-22 21:08:48
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35072 Napisanych postów 89955 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 941061
1.Dynamite Oxyslim
2.Pobudzenie - 5/5
3.Skupienie - 4/5
4.ogólne odczucia - Zayebisty pozytywny wystrzał , duża wytrzymałość , zero zjazdu i wejścia na bania..Skupienie na wysokim poziomie...Trening , cardio bajka..! Ogólna ocena 5/5



Podsumowanie

Jeden z lepszych testów PW/Termo...Dużo fajnych pozycji , jest w czym wybierać i dla każdego na pewno coś się znajdzie...

Moje typy:
- Termo
- WXN Blue Magic
- Dynamite Oxyslim
- EPG Blue Ice
- WXN Slim Xtreme
- Hell Fire

- PW:
- Centurion Labz
- Insane Labz Psychotic
- Golden Labs Fury
- USP Labs Jack3d
- Dark Labs Crack

Z podziękowaniem dla Lodziaka za poświęcony czas na zorganizowanie testów i firmie Wxn za udostępnienie środków i bonusów w postaci dodatkowych próbek...!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 161 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1482
Dynamite Oxyslim
Pobudzenie- 5/5- kosa, po ok.45 min. wjazd, potliwość mega
Skupienie- 5/5- nie istnieje nic poza trenem, do kardio perfekcyjny
Ogólnie- 5/5- 1 z największych kos jakie brałem, porównywalne z 2 kapsami starego Synedrex, moc, wytrzymałość, termo, focus, niesamowity.
Po trenie kilka godzin totalnego nieogaru, trudno mi było się wysłowić, dreszcze, zimne poty, petarda, ale dla lubiących.
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 161 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1482
Crack
Rozpuszczxalność- 4/5
Smak- 4/5- ok
Pompa-4/5- b. dobra
Pobudzenie- 4/5- dość ciekawe, przyjemne, bez rozdrażnienia, takie kontrolowane pobudzenie, jasność umysłu, dobry nastrój
Ogólnie- 4/5- dobry PW, ale bez jaj, tam nie ma gery lub jest jakaś pochodna, a jeśli gera to sorry ale 120 mg??? Brałem dziesiątki supli z 1,3 w dawkach 50-70 mg i jak pisał kolega wcześniej, poszerzone źrenice, bezsenność, skurczony penis, a tu żadnego z tych objawów. Mimo to przyjermny PW, ale nie kupię, są inne dużo mocniejsze.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 161 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1482
Alpha Lion Freedom
Rozpuszczalność 5/5
Smak- 4/5- kwaskowaty w miarę ok
Pompa- 4/5- dobra, odczuwalna
Pobudzenie- 4/5- b. przyzwoite, fajny nastrój, dość dobry PW, ale są dużo lepsze.
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6787 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66924
1.Nazwa CRAC
2.Rozpuszczalność 5/5
3.smak 5/5 jak na pre bardzo spoko
4..Pompa 3/5
5..Pobudzenie 3/5
6..Ogólne odczucia
Wracam po przerwie do treningów obwodowy dzisiaj wszystkie partie może dlatego pompa słaba .
Brany na czczo po prawie miesięcznej przerwie od pre , kawy wogóle nie pije spodziewałem się fajerwerków a tu niestety średniak
Za chińskiego boga nie ma tam 120 mg 1,3d kto pamięta stare Noxi pro jak robiło przy 50 czy Wickeda
Daje naciągane 3/5 ale puchy nie kupie
4

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6787 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66924
Nazwa:jack3d
Rozpuszczalnosc:4/5
Smak:4/5
Pompa:4/5
Pobudzenie:3.5/5
Ogóle odczucia:napewo lepszy niż poprzednia wersja po 3 seriach na małe partie wyraźna pompa odczuwalna, pobudzenie z kapci nie wyrwało ale koncentracja na wysokim poziomie
Z czystym sercem 4/5
4

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Nazwa: Dynamite Oxyslim
2. Pobudzenie: 5
3. Skupienie: 5
4. Ogólnie odczucia: Zimne poty, trochę weszło na głowę i jak na treningu było odrobinę "za mocno" (szczególnie atakowały zimne poty przy ostatnich powtórzeniach w serii, trochę brało na pawia), tak akurat po treningu poczułem, że powinienem dopiero teraz zacząć (2h po wzięciu). Temu zrobiłem 40min spaceru z siłowni na pieszo. Następnym razem chwilę przeczekam haha ;) Jeden z lepszych
ps. stłumiła apetyt
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6787 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66924
1.Alpha lion Freedom Juice
2.Rozpuszczalnosc 4/5
3.Smak 4 /5
4.Pompa 5/5
5.pobudzenie 3.5/5
6.ogólne odczucia
Już dawno nic mi nie spompowało małych partii jak to. Raczej obudził niż pobudziło ale fokus fajny i ogólnie udany trening za te pompke 4.5/5
2

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań słabe libido

Następny temat

Dobry HGH, GH pytania

WHEY premium