SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

18 składkowy test przed treningówek i termogeników -opinie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26471

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 301 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10199
1.Nazwa Centurion labz-rage
2.Rozpuszczalność 2/5 bardzo słabo mi się rozpuściło nie wiem czemu. Trochę się skawaliło, może wilgoci złapało i dlatego, nie wiem.
3.smak 3/5 dla mnie srendi
4..Pompa 3/5
5..Pobudzenie 2/5
6..Ogólne odczucia Chyba czas na pauze od stymulantów, znowu słabe pobudzenie. W trakcie treningu strasznie mi się wymiotować zachciało. Po jakiś 15-20 minutach przeszło. Chyba, że poprostu słaby towar. Zaraz poczytam opinie innych...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Centurion Labz Rage
1. Rozpuszczalność 4/5
2. Smak 4/5
3. Pompa 3,5/5
4. Pobudzenie 5/5
5. Ogólnie 4,5/5 - kolejna moja styczność z Ragem i jak zwykle jest dobrze. Mocne pobudzenie i dobra pompa, do tego przyjemny smak oraz poprawna rozpuszczalność.
Pozostaje po raz kolejny polecić tę przedtreningówkę.

@wilk1990 - też tak miałem jak zarzuciłem nieco więcej niż całą porcję, pewnie było po prostu za dużo. Od tamtej pory sypię 3/4 porcji i efekt o wiele lepszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6787 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66924
Musiała zajść pomyłka z moim Fury mam całą puche i 3 kolejne treningi flush nicynowy cały czerwony i swędzi całe ciało

Mocne pobudzenie i dobra pompa

Podtrzymuje ocenę z poprzedniego testu Fury kosa polecam

1

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6787 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66924
Musiała zajść pomyłka z moim Fury mam całą puche i 3 kolejne treningi flush nicynowy cały czerwony i swędzi całe ciało

Mocne pobudzenie i dobra pompa

Podtrzymuje ocenę z poprzedniego testu Fury kosa polecam

2

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Smacznego zatem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 360 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22833
Ja też z ciekawości dorzuciłem do zamówienia próbkę fury od wxn jak inne rzeczy brałem i porobiło jak w poprzednim teście a w tym nic nie działało ;/
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Bloodshred
Rozpuszczalność - 4/5
Smak - 5/5
Pobudzenie - 4,5/5
Ogólne odczucia 4,5/5 - nie do końca się rozpuszcza, jakiś osad zostaje.
Smak trochę chemiczny, lecz przyjemny.
Pobudzenie mocne, ale bez przesady i zjazdów po treningu. Ciekawy preworkout (spalacz).

Venom

Rozpuszczalność - 5/5
Smak - 2/5
Pompa - 2/5
Pobudzenie - 2/5
Ogólne odczucia 2/5 - nawet nie chce mi się opisywać.
Coś tam działa, jak zwykła czarna kawa tylko smakuje o wiele gorzej. Na pewno nie kupiłbym całej puszki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 176 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10002
1.Nazwa psychotic
2.Rozpuszczalność 5/5
3.smak 4/5 spoko brak zastrzezen
4..Pompa 5/5 mega pompa przy malej ilosci powtorzen bo trening byl silowy, naprawde elegancko
5..Pobudzenie 5/5 rowniez bdb, dla mnie za mocne, czulem ze moze mnie przerosnac bo wzielem mimo braku zmeczenia i tak sie stalo, zamiast pomoc w treningu to zaszkodzil, jednak moge miec pretensje tylko do siebie... Ci co lubia mocne pobudzenie to nanoewno sie nie zawioda
6..Ogólne odczucia 5/5, wpelni spelnia swoja role
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 176 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10002
1.Nazwa freedom
2.Rozpuszczalność nie wiem bo brane z kreta
3.smak niepamietam czyli nie byl zly bo by zapadl w pamiec
4..Pompa 4/5
5..Pobudzenie 5/5 postawilo na nogi po malym szalenstwie dzien wczesniej, pozwolil na pobicie rekordow w siadach i wyciskaniu lezac chociaz dzien wczesniej lecial anielski pyl...
6..Ogólne odczucia 5/5 dlugo trzyma po treningu jeszcze, jednak wydaje mi sie ze psychotic mocniejszy...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 176 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10002
1.Golden labs Fury
2.Rozpuszczalność 4/5
3.smak 4/5
4..Pompa 4/5
5..Pobudzenie 4/5
6..Ogólne odczucia 4/5
Wzielem dzien po dniu po probce z tego i poprzedniego testu i tylko w przypadku drugiej probki (drugiego dnia) wystapil efekt poparzenia skory. Bardzo mocno pali skora dziwne uczucie ale bylem na to orzygotowany po waszych opiniach.W obu przypadkach pompa fajna ale myslalem ze mnie bardziej pobudzi a tu nic szczegolnego...
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań słabe libido

Następny temat

Dobry HGH, GH pytania

WHEY premium