SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

18 lat do oceny

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 352 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12856
Hm średnio jak na dwa lata, wiadoma sprawa że w '2lata' nie będziesz wyglądał jak nie wiadomo kto ale sam pewnie wiesz że mogłeś więcej zrobić w ten czas. Wyniki siłowe nawet,nawet lecz zastanawiam się jak ty tyle targasz w mc przy takich plecach. Weź się za robienie prostownika na rzymskiej jeśli masz możliwość bo plecy 'deska'. Pracuj dalej łap soga na zachętę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171
Jest git ,ale mogło by być znacznie lepiej jak na 2 Lata ;D .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
wyglądasz jakbyś nie widział wolnych ciężarów tylko maszyny :) ale jeśli prawdziwe to wyniki siłowe w porządku jak na staż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Elegancko to wygląda , Wyniki siłowe bardzo dobre . ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
łapka sie piknie prezentuje, widac ze trzymasz dobry bf, ale pleców praktycznie zanik, wyniki dobre i nie zawsze sie one przekładają na wyglad sylwetki, zapodaj zdjęcie nóg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4456
SIłowo extra, Masa by sie przydala ale jak kto woli :D

You Train, Well Do The Rest!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 230 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2578
Dziekuje ze tyle osob sie zainteresowało moim tematem i ocena mnie ;p
wiem ze cudów niema ale tak szczerze to te 2 lata można podzielić na 1 rok prawdziwego dobrego treningu (z odzywkami i z głowa) ;D oraz i na pierwszy rok kiedy sie dopiero wszystkiego uczyłem ( cwiczen itp.)
Wyniki siłowe są jak najbardziej prawdziwe nie kłamie na ani 1 kg ;D ( co do martwego ciagu to od poczatku byl on u mnie dosyc dobry, pamietam jak bylem w 3 gim na wf mielismy taki jakby troboj na ocene. i moj kolega co cwiczy wyrywanie i wgl silny na nogi itp. wzil wtedy 125 kg, ja 110 ;D a bylem chudy jak szkapa ;D wiec sadze ze od poczatku ten martwy dobrze mi szedl) .. ja rozumiem ze chudo jest. ale jak zaczynalem wazylem 64 kg. same zebra i skora wiec. pomimo tych 2 lat progres ogromny nie jest .. ale już jest na tyle widoczny ze mnie cieszy , oczywiscie teraz juz powoli sie biore za ostre masowienie. za miesiac wybiore wyplate ponad 3 tysie. wiec mysle ze dobre jedzonko i dobre odzyweczki sie garnie. wtedy dodam ogólnie jeszcze raz zdjecia dla porownania ;)

TRAIN SO HARD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 352 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12856
Pracuj nad plecami, pokaż jeszcze zdjęcia nóg jeśli owe posiadasz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 230 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2578
nowe zdj.

TRAIN SO HARD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 230 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2578
.

TRAIN SO HARD

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rzeznik do oceny 81kg

Następny temat

Foty po latach mega slabego

WHEY premium