SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

18 lat ,ćwiczę ,jem , spię :D

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 424 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6517
Nie ma nóg nie ma soga. Nie pierdziel tylko bierz się za kopyta daję sobie głowę uciąć ze wtedy waga skoczy, to największa partia mięśniowa. Trenowanie nóg = wyrzut testosteronu = masa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 322 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1655
Aha , NextOne okey, zacznę od jutra :). Hmm szczerze myślałem nad taką suplementacją:
Cratine Olimp 1250 Mono
Dektroza
Profi Mass

Mam tylko 250 zł na cykl. Polecacie w tej cenie kupić coś innego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Piszesz że po cyklu na masę będziesz robił nogi. A to na nogi się masy nie robi? Ech myślałem że nogi też się buduję z mięśni...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 322 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1655
No ja wiem , darknes17 . Źle to ująłem :D. Od dziś zaczynam robić nogi . Dieta + 500 KCAL , co jeszcze polecacie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dekstrozę wywal jest Ci nie potrzebna poczytaj posty o kreatynie i nie powielaj mitów, w sklepach wałki wciskają by więcej wydać.

Kreatyna i dobre białko to 250 zł starczy, białko tylko jako dodatek a nie fundament diety.

Nogi to podstawa. Jak będziesz wyglądał z dużą górą a nogami jak patykami? Komicznie i coraz więcej widać takich ludzi.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Te, gwiazdo siłowni - rób nogi. 250zł wydaj na jedzenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 322 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1655
Aha, okey :D. Czyli kupię
Olimp Creatine 1250 Mono
Profi Mass
Zostaje mi 60 zł ,jakie białko polecacie? Ew. Przedtreningówkę czy coś. Cykl zaczynam w ten PT , Antos098 na dietę mam sianko , a na odżywki chcę przeznaczyć 250 zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie kupuj nic, szkoda kasy, ew to bialko jak masz braki w misce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 322 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1655
Aha , ok. A jakie polecacie ? Tak max. 60 zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 424 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6517
Ale na cholerę ci to białko ? Przecież spokojnie z żarcia uzupełnisz białko a te 6 dych daj na filety.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

split na mase do oceny

Następny temat

Split partia 2x /tydz wg Traktora - kilka pytań

forma lato