SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

17latek Trening siłowy i rozciąganie

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6743

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1097


Cześć, skoro juz zajrzeliści do tego tematu to zerknijcie na foty. Niestety mam tylko 4 na obecną chwile. Jak skołuje jeszcze kilka to wrzuce na sfd.Bardzo proszę nie odpisywac dopuki nie skończę wklejać zdjęć. A i poniewaz nie jestem jakis poteżny 'byk' sarkastyczne teksty możecie sobie darować.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1097


to pierwsza fota. Sorry za brak zdjęcia w pierwszej ale komp mi sie powiesił :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1097


kuuuuurcze, komputer mi sie wali :/:/:/
sorki:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
Nie, to problem z forum... Naczelny cos modyfikuje.

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1097


E nie no to już lipa, żeby trzeci raz fotka nie weszła :/:/:/:/:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1097
dzięki ray za uwagę, no i tylko niepotrzebnie wklejałem kolejne wypowiedzi :/ no trudno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1683 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20904
Foty niedzialaja! Ale jak powiedzial Xray to nietwoja wina! Trzeba spokojnie poczekac! Pozdro

... Top Mass TEAM :) ...
,, Jak Boli To Rośnie "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 614
wypełnij szefie profil.... no i powiedz ile ćwoiczysz/...pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1097


jurii18, jeśli chodzi ci o tej formularz na kluturystyka.pl to juz uzupełniłem a skoro juz foty działaja to załącze jeszcze dwie. (Mam nadzieje ze beda widoczne i nic nie jest moderowane:D:D:D)a i w tym polu: Adres URL zdjęcia to mam podać adres stronki gdzie są foty moje?? Jak ktos wie o czym mówie to pliease o odpowiedź. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 852 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18301
cwiczysz jakas sztuke walki ?

.:: Kaito Stalowa Wola ::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1097


Belzybub: skończyłem swoja przygode z Muay Thai w czerwcu zeszłego roku.
Niestety do szpagatu mi jeszcze troche brakuje ale to tylko kwestia czasu :D poza tym do kopania wysoko szpagat nie potrzebny. :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

!!!16 lat - 0,5 roku treningu do oceny!!!

Następny temat

Do ocenki ;-)

WHEY premium