SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

17 lat i brak zarostu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24598

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 98 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1086
Witam czy to normalne ze w wieku 17 lat mam b/m zarost na twarzy ??
Tzn moge sie golic raz na powiedzmy tydzien.
Kumple w klasie gola sie codziennie albo co dwa dni bo zaraz maja 1 cm brode
I czy słabe owłosienie oznacze ze jeszcze nie skonczylo sie moje dojrzewanie i jest jeszcze szansa ze urosne pare cm ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 121 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 78
Brak zarostu to teraz bardzo często spotykany problem. Warto zatem udać się do dermatologa, który jest lekarzem od chorób skórnych. Zrobi on Ci na pewno obszerne badania, które pozwolą wyjaśnić, dlaczego zainstniał u Ciebie brak zarostu. Oto kilka przydatnych informacji.

Hipogonadyzm męski, czyli stan, w którym jądra nie wytwarzają wystarczającej ilości testosteronu może pojawić się z różnych przyczyn. Zdarza się, że ma ona związek z chorobą jąder (pierwotna) lub zmianami w obrębie przysadki mózgowej (tzw. zespół Klinefeltera) bądź podwzgórza (wtórna).

Pierwsze symptomy i dolegliwości mogące sugerować hipogonadyzm męski zależą przede wszystkim od wieku pacjenta. U dzieci, u których zmiany pojawiają się jeszcze w plodzie, czyli źle wykształcone narządy płciowe. U chłopców w okresie dojrzewania obserwuje się nadmierny rozwój masy mięśniowej, brak mutacji oraz zaburzenie wzrostu włosów oraz owłosienia całego ciała. Kończyny są rosną nieproporcjonalnie do tułowia a tkanka piersiowa znacznie powiększona.

W przypadku dorosłych mężczyzn najczęsciej zdarza się brak erekcji , niepłodnością, rozrostem tkanki piersiowej, zanikiem owłosienia oraz zarost. Co więcej tcy mężczyźni szybko tracą wagę i masę kostną. Cierpiący z jej powodu mężczyźni skarżą się na zmęczenie, spadek popędu seksualnego, trudności z koncentracją oraz na uderzenia gorąca.











Zmieniony przez - godav w dniu 2017-12-05 12:02:53
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 466 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5712
Ja mam 17 lat i moj zarost wyglada gorzej niz to przedstawiasz :D z czasem pewnie smao przyjdzie ;) ja tam nie placze, kompleksow nie mam :D co do 2 nie wiem :) ale jak masz 17 lat to powinienes jeszcze urosnac, ja mam w tecj chwili 186cm i mam nadzieje ze jeszcze wycisne ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
ciesz się koleś że nie masz narazie zarostu, bo jak będziesz musiał się w przyszłości golić codziennie to jeszcze będziesz go przeklinał, albo do kosmetyczki latał by ci futro z pleców depilowała...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
Ja tez raz na tydzien musze sie golić, i nie widze w tym nic niezwyklego ;D Nie doszukuj sie w tym problemu, dla odmiany odemnie z klasy musi sie golić codziennie 2 osoby (w tym jedna to dziewczyna )

zdr

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Nie płacz, wierz mi ze zarost to nic fajnego, a po czasie staje sie strasznie uciazliwy.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 98 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1086
No ale wiecie jak ktos ma zarost w takim wieku to wyglada na starszego ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 562 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16891
gol się jak najczęściej to ci szybko stwardnieje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 187 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1021
Masz czas.. mamsz dopiero 17 lat.. Uderzy ci testosteron po 21roku zycia napewno.. jeszcze ci sie brody odechce. Ja z ogromna checia poszedl bym na jakis zabieg zeby nie miec brody.. Nie chce mi sie golic tego gowna co dzien. Zarost jest dla mnie straszny<blee>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
CO z tego ze z zarostem wyglada sie na starszego? Ale masz problem. Zreszta jaki ten zarost jest, miejscowy i nie ogolony wygladasz jakbys sie w rowie wyspal, wiec whatever. Przyjdzie i na to czas.
1

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5870
Człowieku. Ja mam 20 lat i prawie nie mam zarostu. Jakoś w ogole się tym nie przejmuje. Gole sie raz na tydzien bo mam tylko takie mięciutkie włoski.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 98 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1086
moj brat ma z 25 lat i tez wogle nei musi sie golic ja tez mam chyba takie zje*** genetyke eh ale trudno sie mowi ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Na jakie badania krwi powinien zwrocic uwage Kulturysta ?

Następny temat

Ból tricepsa

WHEY premium