SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

usuwanie zarostu z klatki piersiowej.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2293

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 181 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3240
WitaM;-
chciałbym sie od was dowiedziec o najlepszym sposobi depilacji. laserowa odpada droga i wyczytałem ze mozna ja nawet powtarzac do 10 razy;/
czy ktos uzywała tego revitol hair removal?
z góry dziekuje!

Wyj**ane na fałszywych.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 181 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3240
;/

Wyj**ane na fałszywych.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 572 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17585
Ja używałem, ogólnie bdb tylko mało wydajny. Stosowałem do klatki brzucha i jajek szybko się skończył. Chciałem trochę zaoszczędzić i kupiłem Veet dla mężczyzn i to był kiepski wybór nie działa tak dobrze. Więc jak coś smiało polecam revitol drogi mało wydajny ale działa 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 181 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3240
a mniej wiecej po ile włosy odrastaja?;>

Wyj**ane na fałszywych.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 572 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17585
Normalnie, to gó... prawda że wolniej niż po goleniu może i są słabsze ale rosną normalnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
A dlaczego po prostu nie zainwestujesz w depilator? Ja mam taki za 50 zł z allegro i już 4 lata mi służy. Fakt na początku boli, ale idzie przywyknąć. A po 4-5 depilacji to idzie nawet polubić, taki delikatny masaż. Zależy jeszcze ile masz włosów na klacie, ja miałem z początku więcej niż David Hasselhoff i do tego dłuższe kudły:
http://agelessbodytimelessmom.files.wordpress.com/2008/09/hasselhoff-david-photo-xl-david-hasselhoff-6210197.jpg

Dla kogoś kto ćwiczy na siłowni , to było strasznie krępujące. Teraz wyglądam znośnie, aczkolwiek raz na tydzień depilować się muszę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Animal Flex

Następny temat

Zespól wklinowania stawu skokowego przedniego -rehabilitacja

WHEY premium