SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak zarostu - nieco inny problem niż zwykle

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25
Witam,

jak można się domyślić moim problemem jest brak zarostu. Mam 22 lata, gdy miałem 15 lat dowiedziałem się, że mam opóźnione dojrzewanie o 3 lata. Dostawałem Biogonadyl. Poprawa nastąpiła po dwóch cyklach. Później lekarz zalecił przerwać. Jak miałem 18 lat ponownie poszedłem do lekarza. Powiedział żebym poczekał, bo zarost na pewno będzie. Poczekałem i nic. 20 lat miałem poszedłem do innego lekarza. Badania wyszły ok. Powiedział, żeby czekać. Dalej skonsultowałem się z innymi lekarzami endokrynologami i dermatologami. Nic nei pomogły wizyty. Zawsze była odpowiedź : "nie wiem". W zeszłym roku znowu zrobiłem badania, bo pomyślałem że mam obniżony testosteron (byłem nerwowy, brak zarostu, zmienne nastroje itp.). Badania znowu wyszły dobrze, a kolejny lekarz załamał ręce i powiedział, że tak nie powinno być. Mój Dziadek, Tata, Wujek, cała rodzina ma normalny zarost. Nawet kuzyni 4 lata młodsi ode mnie. W październiku postanowiłem użyć rogainy. I znowu klops - bez efektów. Na zagranicznych forach wyczytałem, że dobre jest smarowanie olejkiem rycynowym. To także nie zdało egzaminu. Dzisiaj jestem po kilku sposobach jak widzicie, jeszcze próbowałem kilku a zarostu brak. Gładka praktycznie jak pupcia niemowlęcia, bo nie liczę meszku którego nie widać i nie trzeba golić. Raz w miesiącu go ogolę, żeby lepiej się poczuć. A rok temu próbowałem codziennie się golić, żeby pobudzić cebulki - porażka. Macie jakiś pomysł, co można jeszcze zrobić ? Czekać - ale ile k***a można czekać. Nie wiem czy to ma związek,ale mój Ojciec był dość postawny, ja już trochę mniej (1,78 i 69 kg)

P.S. Proszę nie mówcie mi, że niepotrzebny jest zarost, jak podchodząc do dziewczyn w klubie patrzą się na mnie jak na napalonego gimnazjaliste
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10873 Napisanych postów 49724 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
powiem ci tak

- jeśli w wieku 22 lat masz dziecinną twarz ( 16-17 lat itd )
to byłbym zmartwiony

- ale jeśli masz normalną twarz w miarę odzwierciedlającą twój wiek
to nawet bym się cieszył że nie masz zarostu serio

zacznij chodzić na siłownię będziesz się czuł pewniej
jak do.je.bi.esz parę kilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 9104 Napisanych postów 43216 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 796043
zeby tylko takie problemy ludzie mieli to swiat by byl wspanialy...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
DJ100 mam dziecinną twarz. Nie mam chłopięcej męskiej urody jak niektóre gwiazdy hollywood, a wyglądam na nastolatka. Ma swoje plusy w przyszłości, ale nie teraz. Chodzę na siłownię już 4 rok i marne efekty pomimo diet, ćwiczeń. Poza tym uprawiam judo, więc czuję się dość pewnie.

Mumin222 wiem, że to dla Ciebie nie problem, ale dla mnie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10873 Napisanych postów 49724 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
no w sumie nic nie da się zrobić ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16683
ale czego od nas oczekujesz? tylu lekarzy rozklada rece, wiec tymbardziej watpie, ze tu ktos Ci pomoze.
jedyne co mozesz zrobic to popracowac nad samoocena
jesli az tak zalezy ci na podrywaniu dziewczyn w klubie to gratuluje, chyba naprawde jestes 'opozniony', bo to zachowanie gimnazjalistow
przeciez jak znajdziesz swoja kobiete, to nie bedzie na to zwracac uwagi, wiekszosc bedzie sie cieszyla, ze nie bedziesz ich drapal i podraznial okropnym zarostem...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2692
mam podobny problem, idę w next tygodniu do lekarza -.-
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 9104 Napisanych postów 43216 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 796043
mam zadki zarost i delikatny.jakos mi to nie przeszkadza a nawet pasuje.w wieku 20 lat myslalem podobnie do ciebie ale z wiekiem przeszlo.
taki juz jestes i nic z tym nie zrobisz trzeba siebie zaakceptowac jak pisze nioonia.
jezeli bardzo zalezy na meskosci zapraszam do dzialu doping moze cos znajdziesz dla siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
nioonia nie zależy mi na podrywaniu dziewczyn w klubie, nie wmawiaj mi tego ;) wiecznie samemu nie można tańczyć, a jak chcę z jakąś dziewczyną zatańczyć to taka jest właśnie reakcja jak napisałem. zresztą to tylko jeden z wielu przykładów. taka sytuacja dzieje się praktycznie wszędzie, jedynie moje koleżanki się nie dziwią. Tak samo jak kobieta czuje się często mniej kobieco gdy ma mniejsze piersi, cellulit, rozstępy tak ja mniej męsko bez zarostu. Aha czego oczekiwałem ? trzeba próbować wsyzstkiego, może ktoś miał taki sam problem i go rozwiązał

pashczur napisz proszę co powiedział. ja też się przejdę jeszcze we wtorek do lekarza. tylko taka moja rada, jak idziesz prywatnie, wykonaj od razu badania tzn. zapytaj się go najpierw jakie wykonać i opowiedz o swoim problemie. jak będzie się wymijał znaczy się, że zależy mu na kasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Mumin222 nie mogłem edytować posta, a dodałeś go jak pisałem. Zaakceptuje i co to zmieni ? Jedynie przestanę się wkurzać, a nie jest to problem przez który nie jem/ nie śpie - po prostu mi przeszkadza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 611 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27740
Zastosuj cykl testosteronem to cos sie ruszy w każdej kwestii ja tez mam prawie 20 lat a zarostu i męskich rysów twarzy ani śladu
i tak sobie myśle że jak bede dobrze roztrenowany to zrobie sobie nie za mocny cykl powinno coś pomóc w końcu to testosteron
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cos z bicepsem

Następny temat

Siłownia po złamaniu ręki

BF