SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

17 lat ; 68kg ; 178cm poranne ćwiczenia + basen + rower redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1859

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41
Witajcie,
chciałem na początku zaznaczyć że jestem nowy na forum więc za jakieś błędy przeprasza ;)

Mam 17 lat 178cm wzrostu i 68kg wagi. Wiem że moja waga nie jest duża jednak przez wakacje chciałbym spalić tłuszcz z okolic bioder i nóg ew. klaty. Nie mam jako takiego planu treningowego ani rozpisanej diety. Po prostu od tygodnia wziąłem się za siebie , jako że przez długi okres czasu nie ćwiczyłem w ogóle(nie licząc roweru.
A więc ćwiczę co drugi dzień:
-Rano (zaraz po przebudzeniu) - 3 serie po 15 pompek na piąstkach; 30 brzuchów; 10 podciągnięć na drążku między seriami 3 min odpoczynku
-Po południu (ok. godziny 16) 1godz. basenu - non stop pływanie kraulem, krytą żabką.
-jakąś godzinę po basenie rower różnie 20km<w górę (rekord 60km) prędkość ok. 35km\h na rowerze uwielbiam jeździć więc zdarza się że jestem na nim 5 razy dziennie jeżdżę wyczynowo kiedyś jeździłem w teamie zawodowo (ale to jakieś 2-3lata temu).

I tu pytanie do was czy w ten sposób cokolwiek osiągnę (chodzi mi o spalenie tłuszczu)?
Jak już pisałem wcześniej nie stosuje żadnej diety jednak, jem bardzo mało a odżywiam się raczej zdrowo (od tygodnia) np. na śniadanie jadam 2 kromki chleba z chudym mięsem sałatą, pomidorem, ogórkiem, rzodkiewką na obiad staram się jeść dania z kaszą lub ryżem (ziemniaki tylko na niedzielny obiad ) a kolacji wogóle nie jem.
Acha zapomniałem dodać że odstawiłem kompletnie słodycze, czipsy itp.
Dziennie wypijam 2 litry wody.

Narazie nie widze żadnych efektów poza tym że poprawiła się moja kondycja i czy basen jest odpowiednim spalaczem tluszczu?

Zawsze można zacząć od początku ;]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
prędkość ok. 35km\h - jeździsz kolarzówką?

Spalisz tłuszcz jak będziesz jadł mniej niż wynosi twoje zapotrzebowanie. Skoro wcześniej odżywiałeś się nijak to teraz wystarczy stosować się do 10 wskazówek żywieniowych. I weź skończ z niejedzeniem kolacji bo to jest śmieszne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41
"prędkość ok. 35km\h - jeździsz kolarzówką?"
- tak kolarzówką i mtb wcześniej także próbowałem sił na dualu ale ostatecznie sprzedałem, a co dużo, mało?

"wystarczy stosować się do 10 wskazówek żywieniowych"
- a możesz przybliżyć jakie to wskazówki?

"I weź skończ z niejedzeniem kolacji bo to jest śmieszne"
- nie wiem co widzisz w tym zabawnego, po prostu nie jestem głodny wieczorem

Ale ogólnie to co robie to dobrze czy źle?

Dzięki za odp. szybką ;]

Zmieniony przez - sokot w dniu 2010-06-29 22:11:21

Zawsze można zacząć od początku ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41
wszyscy co mnie znają mówią mi że za szybko jeżdże, ale ja uwielbiam się katować na rowerze XD praktycznie ciągle jeżdże na najwyższych przełożeniach może stąd grube nogi chociaż prawidłowo nie powinnienem mieć tłuszczu na nogach a mam.

"To wcześniej jesz mniej żeby do kolacji zgłodnieć!"
- problem w tym że praktycznie głodu nie odczuwam, nie wiem może odczuwam ale nie przeskadza mi to chyba coś ze mną nie tak bo mógłbym cały dzień bez jedzenia aby tylko picie było a budowe mam grubą chyba endomorfika wogóle jakiś dziwny jestem tzn górę mam chudą kości mi stoja obojczyk itd. a od pępka w dół jestem szeroki i otłuszczony... w nadgarstku 17cm
A ćwiczenia są wystarczające? Tylko zastosować się do tych 10 wskazówek tak?

1Ps. widze że kolega też rowerami sie interesuje... :D
2Ps. wogóle widze że jesteśmy w ch... do siebie podobni :D tylko do wagi twojej bym chciał dobić tak 64 - 65kg wtedy myśle bym spoko wygladał

Zmieniony przez - sokot w dniu 2010-06-29 22:30:15

Zawsze można zacząć od początku ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 982 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12814
wejdz do DZIENNIKI TRENINGOWE DLA POCZATKUJACYCH i zobacz jak treningi i diety wygladaja.

Nikt na forum nie ma czasu uczyc od podstaw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
Masz jak moja siora - ona też potrafi zjeść jeden posiłek na cały dzień.
Osobiście uważam, że to kwestia metabolizmu, z którym da się wszystko zrobić. Tak jak napisałem: 10 wskazówek. Zaczynaj od małych i częstych posiłków, nie przeczę, że na początku będziesz musiał "zmuszać się" do jedzenia. Z czasem będziesz odczuwał głód, bo przyzwyczaisz organizm do takiego odżywiania.

Co do kręcenia na rowerze - jeździj z wysoką kadencją, kręć dużo i szybko, bo na najwyższych przełożeniach rosną uda. Stosuj je tylko do zjazdów.

Ogólnorozwojowe ćwiczenia będą dobre, pomyśleć możesz nad ułożeniem jakiegoś treningu pro, w dziale "Treningi dla początkujących" jak pisze TheBigBoss.

Wymiarowo rzeczywiście możemy mieć zbiżoną sylwetę, ale masz za***isty obwód pasa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41
Dzięki za pomoc squixy postaram się sotosować do zaleceń

"Co do kręcenia na rowerze - jeździj z wysoką kadencją, kręć dużo i szybko, bo na najwyższych przełożeniach rosną uda. Stosuj je tylko do zjazdów." - jak szybko kręce to się jakoś głupio czuje XD


"Wymiarowo rzeczywiście możemy mieć zbiżoną sylwetę, ale masz za***isty obwód pasa."
- no widzisz za to ja tobie zazdroszcze wagi ;)
ogólnie to chudy jestem tylko mam dużą wkurzającą dupe no i te szerokie biodra XD jak u baby

Dzięki wielkie chłopaki SOG dla was

Zawsze można zacząć od początku ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41
aha jeszcze jedno czy lepiej ćwiczyć co dziennie czy co drugi dzień?
Na basen mam możliwość chodzenia za darmo więc to różnicy nie robi.

Zawsze można zacząć od początku ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
Aeroby codziennie, a nawet dwa razy dziennie jak masz chęci i ochotę.

Nie patrz na kilogramy! Waga jest dobra dla dziewczyn. U nas liczy się centymetr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka pytań dotyczących treningu HIIT

Następny temat

olej rzepakowy

WHEY premium