SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

17 Cm w 5 miesiecy czy to dorze ??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
No wiadomo ze motywacja jest. Ciekawe tylko czy miezyles ta klate na pełnym wydechu normalnie czy na wdechu. Raczej niemozliwe zebys na wdechu miał 77 bo to chyba anatomicznie nie mozliwe bo sie flaki nie pomieszcza. Ja jak zaczynałem cwiczyc to miałem rowne 100cm i w pierwsze 2 miechy poszło mi tylko 2cm wiec gratulacje dla Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PLŚ mierzyłem na pełnym wydechu a teraz na pełnym wydechu mam 94 a na wdechu mam 97, 98 .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 374 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10833
jak dla mnie 17 cm w 5 miesięcy to bardzo dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1851
Uważam, że to bardzo dobry wynik... kolega osiągnął coś podobnego z podobnych wymiarów, a czy poprawnie się mierzył to ciężko mi powiedzieć bo nie było mnie przy tym:P Mój rekordzik to 7cm w miecha na kreatynie, ale to już dawno temu i nie prawda bo od września nic nie ćwicze z ciężarami... zacząłem chodzić na sztuki walki i trochę zaczęło mi brakować czasu... jednak na dniach mam zamiar wziąść się trochę do roboty:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 94
Pnowie , nie ma sie z czego smiac ;p moj kumpel ma wklesla klate , ma 190 wzrostu i w obwodzie ma mniej niz 70... omg. Porazka.
BTW ! ja uzupelnic profil ?

Piszcze na maila , jezeli byscie byli na tyle mili , zeby podpowiedziec poczatkujacemu cos o odzywkach [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
kurfa po co grzebac w postach z przed roku?

70 w klacie przy 190 cm ? chyba sobie jaja robisz

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 94
Jak Boga kocham hehehe. chlopak ma hcyba 187cm. ej podaszmi Swoj nr GGalbo maila ? bo mam kilka pytan , a jestem nowicjuszem.

Piszcze na maila , jezeli byscie byli na tyle mili , zeby podpowiedziec poczatkujacemu cos o odzywkach [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6269
nie moze mieć wklęsłem klaty boszkielet na to nie pozwoli:D
Chyba ze w dodatku sie zgarbisz to takie mozesz sprawiac wrazenie;)
hehe pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
lol tyle w klacie?! w tym wieku? kalectwo...wiesz pozatym 17 cm ladnie ladnie ale jakos nie spotkalem sie by na czysto ktos mial takie efekty bez wspomagaczy xD w tak malym odstepie czasu xD

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 169 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1713
cos mi tu nie pasuje dlaczego w twoim profilu klubowym napisłęs ze masz w klacie 100cm
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASA, REGENERACJA...RZEZBA?

Następny temat

sztrugsy w staniu a w siedzeniu

WHEY premium