SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

170 wzrostu co zrobić żeby urosnąć do góry POMOCY!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 64058

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
"stymulator hormonu wzrostu" stymuleje go ale nie na tyle by wpłynęło to zbytnio na wzrost, powiedzmy, że delikatnie potrafi poprawic ci łapanie masy, ale żeby powodowało zmiany w kośccu potrzeba hg , w ilościach jakie wbijają niektórzy bb i niekiedy widac po nich że pewne części ciała odstają - czasem żuchwa%) potrafi pogrubic kości np brewer ma dziwnie szerszy nadgarstek niż na początku fot a zaczeło sięto od robienia masy
wniosek jest taki że jakiśsens ma to podczas treningu, diety, odp. snu ,bez tych czynników kasa pujdzie psu w dupe.


generalnie jako suplement kupiłem arginine i nie wiem czy nawet lepszy sen po tym miałem. Generalnie z doświadczenia (moich kolegów) wiem, że suplementacja idzie ci w wode, która spada albo w nic ci nie idzie jeśli nie ma fundamentów (diety) na których zbudowałby coś więcej niż bez supli.


tj. chciał byś jeździc ferrari i wygrywac kase na wyscigach ulicznych a kupic tylko ładną karoserie bez silnika. przykłąd-->

Zmieniony przez - tommac20 w dniu 2008-10-25 22:12:50

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
ty toommac20 wez juz nic nie pisz wiecej po pijaku na forum
ps.zayebisty masz staz treningowy:
planuje cwiczyc od wrzesnia
o kurva mac takiego to jeszcze nieznalem
doradza a dopiero planuuuuuje zaczac cwiczyc,od wrzesnia
f*** ,szkoda ze juz koniec pazdziernika

Zmieniony przez - jaruss w dniu 2008-10-26 02:28:47

Zmieniony przez - jaruss w dniu 2008-10-26 02:31:02

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
ty nieczepiaj sie nie aktualizuje profilu a jakby nie było mam mature kolego w tym roku a to co napisałem to doświadczenia moich znajomych, których poznałem na silowni, też wiele rzeczy o nich pytam.

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
ja dosc intensywnie robie wyciskania na barki, przysiady i mc, robie tez rwanie (staram sie zwiekszac ciagle sile w tych cwiczeniach) i co ciekawe przez ostatni rok uroslem 3-4 cm w gore, mam 18 lat, wiec nie wiem czy tak bardzo chamuja one wzrost ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
hehe, więc jest nadzieja i dla nas

jaruss
"ps.zayebisty masz staz treningowy:
planuje cwiczyc od wrzesnia"

soga masz, choc to wynika z tego iż profilu nie aktualizuje i narazie nie zamierzam to mnie rozbawił twój tekst

Zmieniony przez - tommac20 w dniu 2008-10-27 16:30:06

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 243 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1543
hehe :p omka na rośniecie same wybitne zdolność patrze na forum z dziedziny człowieka. Dzieciaczku testosteron hamuje wzrost, ponieważ przyspiesza tempo zrastania się nasad kości długich z własnego doświadczenia to przyznam :P ja mam 182, a mój brat młodszy o 4 lata ma 187 ^^, ma dopiero 15 lat :D hmm . ;p Tyle że ja wyglądam młodziej niż brat ;d hahah, a drola zamierzam niedługo wypróbować więc ci powiem :p czy coś podrosłem ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
oboje jesteście wysocy
"Tyle że ja wyglądam młodziej niż brat ;d" tzn.?

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9
Hej mam problem mam prawie 18 lat i ok. 160cm wzrostu mogl by mi ktos doradzic co zrobic aby pociagnac choc z 10 cm w gore czy jest to wogole mozliwe z gory dziex
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 665
Ile tego juz bylo:(( i to nie do działu doping:((

"Ból przemija a chwała pozostaje"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 804
nie mozesz w gore roznij w szerz,nie zazdroszcze tym co maj po 19pare cm wzrostu i tyle w kablu albo mnie co ja ahahah

>> O N <<
forever

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl metki

Następny temat

Czy taka przerwa bedzie ok ?

WHEY premium