SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

16latek do oceny

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 27208

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15919
heh, zdj zamierzam wrzucic jakos przed wakacjami 2009 kiedy to forma beddzie szczytowa:) ale moze cos wrzuce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 242
Nogi to podstawa, będziesz miał chude dostaniesz kose od jakiegoś cepa i leżysz :) tu nie chodzi o wygląd ich tylko porządne zmasowanie :) tak do min tych 68cm :) w Twoim wieku :) pozdrawiam i sukcesów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 563
a to wrzuc teraz jak mozesz bo z checia bym zobaczyl. a no racja racja tylko ze nogi to dopiero bede cwiczyl na pro silce bo w domu naprawde nie chce mi sie bo stale ta sztange zarzucac za glowe i robic po 20przysiadow minimum. kregoslup mi za szybko wysiadzie jak juz mnie boli niestety :(
no ale 68cm w udzie w moim wieku? ciezka sprawa jak dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 242
dwa lata temu miałem 65 i przy 185 cm wzrostu :) ciężko mi szło łapanie masy itp itd a ładuje cały czas w garażu :) biegam z obciążeniami, przysiady robię :) dasz radę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 563
no to ladne miales nozki jak 65cm no ale w sumie to wysoki jestes to raczej ciezko bylo ci zlapac mase. tak samo mam kumpla ma 192cm ale jest chudy i to bardzo no ale kupilem mu bialeczko z kaizena i zobaczymy co mu da. a masz racje ze kose dostane i bede lezec tylko ze na nogi dopiero sobie bede cwiczyc jak karnet kupie ale moze i w domu sie wezme bo to co napisales jest bardzo motywujace bo kosy nie chcialbym od jakiegos swira dostac he.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 242
nie no z ta kosą to wiesz taki przykład :) jak byc "wielkim" to całościowo :)

Pozdrawiam i powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 563
no tak racja he ale przyklad byl dobry :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 64
o f*** jak Ty zrobiłeś taką rzeźbę w rok?
wielkie gratulacje ,sylwetka idealna
zaczynam trenować własnie zobaczymy ja za rok będe wyglądał
mam się czym wzorować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 563
moze nie w rok ale jakies półtora bo predzej tez cwiczylem ale nie mialem planu i nie byly to regularne treningi i na dodatek z duzymi przerwami a od ubieglych wakacji rok temu opuscilem z 10treningow do dzisiejszego czasu czyli caly rok musialem ciezko trnowac ale na pewno warto. pozdrawiam i zycze powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 389 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13266
Idziesz w dobrym kierunku , gora bardzo dobra , ale qrva nogi jak patyki , wstyd , wstyd i jeszcze raz wstyd

Będę niszczył, będę lepszy, będę pierwszy, będe większy

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

nka nowe fotki str.8

Następny temat

WODYN / Sierpien 2008 / Podstawowe cwiczenia siłowe

WHEY premium