SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

16lat i 130kg na klate

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
No wyniki silowe moge uwierzyc bo sam przy 65kg cisne 120kg ale w lape 44cm na sucho po roku, juz ciezko uwierzyc. No jeszcze zalezy od czego zaczynal ale przeciez w wieku 15lat bez cwiczen nei mogl zaczynac od 35cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25673
Michail - brąz na M.E. z takimi wynikami ?
Musze powiedzieć kilku kolegom
Jeden ma 16 lat obecnie, waży 62kg, a wyciska ponad 115kg , a chłopak idzie na sprintera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
lukaszF ale ile to temu było ...

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
LukaszF

Wiedziałem, że kto jak kto, ale Ty z pewnością wrzucisz "swoją fachową i co najważniejsze obiektywną opinię"


Rozjaśnię Ci nieco:


- To był rok 1991 (polukaj sobie wyniki imprez międzynarodowych z tamtych lat)

- To wynik z juniorów młodszych (tutaj uwaga jak wyżej)

- Nie wiedziało się wtedy nic o diecie, a o odżywkach można było jedynie poczytać w kolorowych magazynach przywożonych zza granicy...

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
No i co najważniejsze - to wynik uzyskany TECHNICZNIE, z minimum 2 sekundowym pełnym zatrzymaniem na klatce..

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
co do tematu
nei wiem jak jest w tym przypadku lecz słyszłem o pewnym pany który po wyjściu ze szpitala, po dużych spadkach, wręcz eksplodował masą chyba w 4 miesiące jak dobrze pamietam, nawet go do gazety dali
pozdro dla tego pana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 336 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20853
Te 44 centy są możliwe. Pewnie gościu należy do tych "grubokościstych", którzy bez machania ciężarami mają 38 cm w bicepsie. Najpewniej jest też trochę zatłuszczony a mierzenie mogłobyć robione na "pompie". Może brał kretkę i go nawodniło. Realnie najpewniej ma coś koło 41 cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1570
hhmm dziwne...ja mam 2 kumpli i znam ich na tyle ze wiem co brali a co nie...jeden ma 20 lat.cwiczy 4 miechy i ma 43 w łapie.mało żezby ale on wazy 102 przy 180cm...wyciska mało..90 chyba.. mam też drugiego..jest po 1 cyklu kreatyną..wazy 80 cwiczy niecale 3 lata..wyciska 140kg..ale mysle ze po 1 roku cwiczen ten koleś nie doszedł by do 44 i jeszcze takiej siły..:/nawet przy takiej wadze

................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1484 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16169
u mnie koles ma 16 lat i cwiczy od okolo 2 lat.przez caly okres 2 cykle kretki,zadnej diety i wyciska 115kg,a 100kg 8 razy podnosi bez problemu.ma wzrostu gdzies kolo 170cm,waga ok 80kg.nie cwiczy regularnie,a mysle,ze jak by cwiczyl systematycznie i wszystkie partie miesni to spokojnie by wycisnal 130kg.a wiem,ze nic poza tym nie bral bo i tak ja mu kupowalem ta kretke,a o koksach zielonego pojecia nie ma.

kiedys mu mowilem,zeby sie za siebie wzial to moglby w jakis zawodach wziac udzial.(w gimnazjum wygral wyciskanie,podniosl 40kg 50 razy,bo nie mieli wiekszego obciazenia).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

w co lepiej zainwestowac ! ! ! ! ! ! ! ! ????????

Następny temat

MEGA Bydgoszcz

WHEY premium