SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

16lat , 59kg czyli moja dieta na masę : )

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6567

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 219 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2164
do 20 roku życia przystanę na ok. 75kg, a resztę życia nie mam zamiaru przekraczać 85kg ; ). Także "kulturysta" ze mnie wielki nie będzie.

It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
f*** pride! Pride only hurts... it never helps.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
dlatego bez odzywek sie obedzie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 219 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2164
Cześć! Wracam do tematu.. dlaczego?
Dziś już 3 dzień z dietą i non stop to samo, między posiłkami w ciągu 30minut, znowu odczuwam głód, jedynym wyjątkiem jest po śniadaniu, spokojnie trzymam te 2,5 godziny.
Ale po reszcie to tragedia, non stop głodny. Teraz zaraz mam trening i nie odczekam po nim tylko idę od razu jeść, bo nie wytrzymam. Jak myślisz s.m.p.a, bo głównie o twoje zdanie mi chodzi, czy masa będzie szła jak będę odczuwał głód? Co zwiększyć, lub dodatkowo zjeść między posiłkami? A może to tylko takie odczucie żołądka, po właściwie całkowitej odmianie żywienia? Liczę na twoją i innych pomoc.
Pozdrawiam

It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
f*** pride! Pride only hurts... it never helps.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
malyPiotr podbij bilans kaloryczny o ok 200kcal zmieniło się coś od pocżatku kiedy zacząłęś?

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Moze za szybko wprowadziles diete? Ja wlasnie trzeci dzien wprowadzam diete, i raczej glodu nie odczuwam (szczegolnie rano po wiekszym sniadaniu niz dotychczas). Przed dieta pewnie jadles duzo wiecej, trzeba troche sie przyzwyczaic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 219 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2164
Tak, załatwiam się codziennie :) Cały dzień czuje się silny, nie jestem zaspany i zmęczony. Okej podbije, koktajl nie wiem jak powiększyć, może coś dodać do niego ?

It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
f*** pride! Pride only hurts... it never helps.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 219 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2164
Chyba, że mówisz o zmianie w diecie - to nie.

It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
f*** pride! Pride only hurts... it never helps.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
więcej skłądników dodaj

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 219 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2164
Piszę ponownie, bo pilnie potrzebuję pomocy.
O to cytuje wpis z mojego dziennika:
"Dzisiaj trening był i.... TOTALNE ZASKOCZENIE I TRAGEDIA!
Dlaczego? Tłumacze jak wszystko przebiegało, od początku dnia stosowałem się do mojej diety, o godzinie 16.30 zjadłem Pierś kurczaka z ryżem i przystąpiłem do treningu o godzinie 19.00, poprawna rozgrzewka i do roboty, w życiu się nie spodziewałem że te ćwiczenia aż tak mnie zmęczą, pierwszy obwód wykonany w miarę poprawnie ale nie wiem czy wykonanie drugiego(zalecany start od 2) był dobrym pomysłem przed wykonaniem ostatnich 2 ćwiczeń (unoszenie przedramion z baniakami i pompki w podporze tyłem) strasznie źle się poczułem, już miałem zrezygnować i odpocząć ale postanowiłem spróbować to dokończyć, unoszenie zrobiłem a w momencie wykonywania 3 pompki w podporze tyłem po prostu nie dałem rady, zrobiłem streching i wziąłem letni prysznic. Tragedia się stała, gdy podszedłem do lustra, byłem tak blady, że aż prawie biały, a do tego strasznie źle się czułem, jeszcze przed treningiem czułem lekki głód a po treningu nie mogłem zjeść tej drugiej porcji kurczaka z ryżem, zjadłem kurczaka i pół ryżu - zaraz chyba wypije ciepłe mleko z miodem. Rodzice mnie zobaczyli i od razu zwrócili uwagę jak blady jestem. W czym może być problem ? Dodam, że nie jadłem warzyw od 2 dni, może brak witamin? Teraz wziąłem Rutinoscorbin, ale jeżeli to ma tak wyglądać, to boje się ze zemdleje. Nie ciekawa sprawa, proszę pomóżcie mi bo motywacja spadła, po prostu ze strachu"

Proszę o pomoc, link do dziennika jeżeli by się przydał:
https://www.sfd.pl/temat640134/


Zmieniony przez - malyPiotr w dniu 2010-09-02 20:37:27

It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
f*** pride! Pride only hurts... it never helps.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
posiłek zacznij jeść 2 godz przed treningiem lub 1,5
spadek poziomu cukru na pewno
zwiększ podaż i podnieś ww bedzie ok

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam krótkie grube nogi POMOCY !!!

Następny temat

Odchudzanie

WHEY premium