SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

16 miechów na silce

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Ciekawie, ciekawie. Wygladasz jakbys byl mezomorfem. Szybko sie te miesnie rozwinely. I stosunkowo ladnie. Stosowales diete/suplementy/wspomaganie farmakologiczne? Tylko prosze o szczera odpowiedz bo nie chce mi sie bawic.

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4981
jak zaczynałem pamiętam ze 60 kg niemogłem wycisnąc
niemiałem zadnych diet, sumplementy czasm 2x kreatyna własnie jestem po cyklu kreatynowym i finałem właśnie jest ten rekord na klatke 130kg.

aktualnie jestem 2 tyg na diecie na spalanie, w czerwcu wkleje nowe foty!
pleców niepokarze bo niemam juz dostępu do aparatu cyfrowego, ale jak ktoś chce to dale linka do postu "10 miechów na silce" tam są moje plecki, ale odrazu mowie ze nic specjalnego
https://www.sfd.pl/temat159127/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8523
16 miechów -->ha ha he he ekhym no comment







same fenomeny siedza na tym forum




fenomenalnie

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4981
-rks1950- widze jesteśmy z tego samego miasta, jeśli niewierzysz przyjdz do klublu K1 - dzielnica kalina i zapytaj właściciwla od kiedy ćwicze i jak wyglądałem zanim zaczołem, a tak btw wez tez pod uwage predyspozycje i genetyke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8523
hehe kalina

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 3557 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16717
naprawde dobra robota
dużo na odżywki dawałeś? i jak z dietą?

BLA BLA BLA KURVA!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4981
p9c9 - zanim zadasz pytanie przeczytaj wszystkie posty, bo niechce mi sie pisac 2 raz tego samego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4210
a miim zdaniem to nie tak fenomenalnie jest dobrze ale moim zdnaiem 16 miechow to duzo jak ja bym cwiczyl tyle czasu regularnie to bym o wiele lepiej wygladał ale i tak mi siępodoba tylko nie wiem dlczaego piszecie ze to fenomen ja takze napierwszym miejscu stawiam genetyke:) hehehe i odzywki odstawiam w kat nigdy nie brałem:) bo nie ma co ingerowac w oranizm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 819 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8216
ludzie opanujcie sie nie ma co tu podważac, troche wyobrazni nie oceniajcie sylwetki innych przez pryzmat swoich porazek

jak ci nie idzie to nie znaczy ze drugi ma tak samo , proste

pozatym ta sylwetka w 16 miechów to nie jest znowu 8 cud świata, bardzo prawdopodobne a jesli szukasz fenomenów to poszperaj na forum znajdziesz 15 latków po 100 kilo na barki itp..

...mam w dupie czy ktos mnie lubi czy nie lubi , swoje mysle swoje mówie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1808 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12381
ładnie sog poleciał

booe

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BiC do OcEnY

Następny temat

zerknijcie i oceńcie

WHEY premium