SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

15 lat - do oceny

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 28625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 132 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2329
hehe ,też tak myśle...Każdy co chce osiągnąć jakiś efekt, może to zrobić w domu.Pompki,brzuszki i inne metody znacznie poprawiają sylwetkę.Mięśnie rosną a przy okazji się wzmacniają.
POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
sogacz i pracuj dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9678
Jak chcesz być silny i mieć dużo masy to g**** w worki ładuj.A tak na serio to jest spox

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 132 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2329


Witam ponownie niewiem czy jeszcze ktoś odpowie w tym poście ale zamieszczak następne fotki zrobione niedawno...Pozdrawim wszystkich na forum.Niektóre zdjęcia śmieszne ale jakoś wyszły :D
Thanx za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 132 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2329


Ponownie zamieszczam zdjęcie zrobion z przodu tym razem ręce ponad głowe:P ,wcześniej znalazły się też ramiona to znaczy na stronie pierwszej...niedługo wyślę moje kochane foto z którego brechtałem :] ale wyszło tak jak chciałem.
POZDRAWIAM SERDECZNIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 132 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2329


Przypominam ,że nie ćwicze na siłowni...Domowymi sposobami dochodzę do formy staram się regularnie to robić,na dodatke pływam od dłuższego czasu,co daje mi dodatkową satysfakcję i relaks...Także ćwiczę domowy boks,to znaczy uczę się po trochu od znajomych i próbuje własnych sił w tym sporcie.Wieczorami łupie w worek i budze sąsiadów :D hehe to tak na marginesie.
POZDROWIONKA dla wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
"Jak chcesz być silny i mieć dużo masy to g**** w worki ładuj" shock sam sobie ładuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2278
fajne okno

Jeśli czujesz się czasem mały, bezużyteczny i w depresji, pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w swojej grupie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 132 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2329
co wy mi tu o gównach w worku....albo o oknach :D wogóle nie na temat,celem tematu była moja ocena jako na 15 latka.:] Już chyba 3 osoba wspomina okno wcześniej był napis hools teraz to zmienilema le i tak się go doczepili.chyba następnym razem będzie trzeba zasłonić roletę.
POZDRAWIAMMM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 3557 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16717
SG (odbij )
Fajne okna

BLA BLA BLA KURVA!!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bic i tric:-)

Następny temat

Tylko jedna fotka:P

WHEY premium