SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

15 lat

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2535

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2093 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30002
Jaką odżywkę można zaczęć stosować w wieku 15 lat?

-=SIŁA I WIARA ZROBI ZE MNIE CARA=-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z twojego profilu wynika że jesteś bardzo chudy.
Według mnie powinieneś wziąć jakąś odżywkę węglowodanowo-białkową np. gajner lub mass gain.
powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2093 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30002
na kreatyne to jeszcze chyba zewcześnie

-=SIŁA I WIARA ZROBI ZE MNIE CARA=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli dopiero zaczynasz nie bierz zadnej kreatyny ! Tak jak wspomnial kolega wyzej powinienes sie zaopatrzyc w jakas odzywke weglowodanowo - bialkowa. Nie zapomnij kupic sobie jakichs witamin.


Pozdrawiam

Trening i wiara zrobia ze mnie cara.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2093 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30002
Ćwicze tak na poważnie to już od roku.Ale myśle że i tak nie przytyje chodzbym tych odżywek białkowych zjadł i 10 kilo.Umnie z tyciem to jak u większości z was z chudnięciem.Poprostu to jest niewykonalne.Jak dużo zjem to dużo w porcelane wale.I tak w kółko.Przez rok może przytyłem z 5 kg:(((((((((((((((((((((

-=SIŁA I WIARA ZROBI ZE MNIE CARA=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miałem to samo, co zjadłem to oddałem
kupiłem gainera megabola i w 1,5 mięcha przyszło mi 10 kg i nie spadło..także polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7124
ja tez mam 15 lat i zamierzam kupic sobie w promocji crea mass 1,5 kb + 0,5 kbco o tym myslicie troche juz cwiczylem ale to bylo malo a zaczole mcwiczyc 2 lata temu ale przestalem po jakichs 3 miechach teraz chce znowu pakowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam moim zdaniem przydala by cie sie jakas porzadna dieta na poczatek potem mega mass 4000 z hmb
kumpel mial podobny problem jak ty i zaczal brac to co wyzej napisalem i w 1 miech przytyl 6 kg
polecam jak najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Ja mam 15 lat i po miesiacu silki na hi tec protein 90% i amino anabol PQ mi idzie w zastraszajacym tepie. 3 kg przytylem z czego troche to na pewno tluszcz ale i miesnie. w bicu 1.5 cm w pasie 1cm czyli malo tego tluszczu:) a tak wogle to se dietke dobra ulozylem i proboje jej przestrzegac co narazie mi wychodzi . Sam nie wierzylem ze po takich odrzywkach bede mial szybkie efekty ale zobaczycie jak zaczniecie . najwazniejsza dietka


.....Partiot.....

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2093 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30002
Mi siły narazie starczy.Teraz trzeba brać się za mase.Tylko poradzcie mi co mam zakupić żeby przytyć.

-=SIŁA I WIARA ZROBI ZE MNIE CARA=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2093 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30002
Posty z przed 4 lat....

-=SIŁA I WIARA ZROBI ZE MNIE CARA=-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SMAK !!! białka serwatkowego

Następny temat

ultimate nutrition whey i cykl

WHEY premium