SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co brać mając 15 lat

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam mam 15 lat. Wszyscy muwią ze w moim wieku żadne odżywki nei działają. A jak jest z odżywkami białkowymi.Chciałbym kupić sobie jakąś odżywke białkową ktura bedzie uzupełnieniem diety czy warto jest cokolwiek kupic??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
Janek! oczywiście że możesz kupić odżywkę! może to być białkowo-węglowodanowa czyli gajner a możesz kupić białko i carbo i samemu robić takie proporcje jakie masz braki w diecie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
Janku: kto to są "wszyscy" i gdzie oni są?? odżywki działają na wszystkich... nie licze tu tribulusów i tym podobnych spraw... tak więc nie ma przeciwskazań abyś jeżeli uznałeś, że ilość białka w Twojej diecie jest niewystarczająca, zakupić odżywkę białkową...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiec jaką proponujecie bo w diecie mi brakuje białka ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem instruktorką fitnes i myślę, że w twoim wieku najlepiej będzie jeszcze powstrzymać się od ćwiczeń na siłowni o ile nie chcesz mieć problemów z kręgosłupem i układem ruchu.Pamiętaj ,że twój organizm jeszcze sie rozwija i tak będzie jeszcze z 3-4 latka(chłopcy póżniej dojrzewają).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
Witaj Fila na naszym forum!
rozwiń temat złego wpływu siłowni na organizm 15-latka... bo moim zdaniem odpowiednio dawkowany jest jak najbardziej wskazany albowiem pozwoli ukierunkować rozwój fizyczny młodego organizmu...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
Fila
jesli chodzi o kregosłup...Nikt mu nie kaze dzwigac jakis wielkich ciezarów
problemy z kregosłupem moga sie pojawic w kazdym wieku

co do odzywek
to jest jedzenie w proszku.jesli ktos ci powiedział ze nie mozesz ich brac to tak,jak by ci powiedział ze nie mozesz jesc ryzu czy kaszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o wzrost sie nie martwie mam jzu 190 cm wzrostu ;] ale jaką konkretną odżywke proponujecie jakiegos gainera czy co??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
proponuję taką, która uzupełni Twoją dietę... obliczasz wartości odżywcze poszczególnych posiłków i jesli wychodzi jakiegoś składnika za mało dorzucasz odżywkę... nie znając Twojej diety nie możemy Ci pomóc...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wilhelm mam pytanko. A mugłbyś podac mi jakieś łatwe w przygotowaniu śniadanie 2 śniadanie kture zjem w szkole jakis posiłek po obiedzie i kolację. BO mam zamiar sporzywac 5 posiłków dziennie tylko nei bardzo mam jak przyrządzac sobie no. kurczaka . Wolałbym zamienić to na np. tuńczyka czy jajka mam waże 75 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
Janek polecam lekturę tego posta:
https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=52358&x]

a dodatkowo sprawdź ten... tam jest cała najważniejsza wiedza...
https://www.sfd.pl/temat127853/

Pozdrawiam!

Willhelm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co kupic

Następny temat

Problem z Therma.. Pline :-)

WHEY premium