SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

14latek i spora waga

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3855

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
To jakas prowokacja jest... koles zarty sobie robisz?

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 544
mnie taka waga odpowiada ja przynajmniej nie mam takich problemów z jedzeniem jak ci z działu ODCHUDZANIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesli to nie prowokacja :

nie jedzcie tak po nim . kazdy w zyciu ma rozne priorytety , jeden chcialby dobrze wygladac , inny osiagnac w zyciu niebywaly sukces . jedziecie po nim tylko dlatego ze jego cel jest inny od waszego ? okreslil wyraznie - dieta stabilizacyjna , nie redukcja , nie mega masa , a stabilizacyjna .
wydaje wam sie glupi ? ok , bo to nie wasz cel i nie chcecie go . dla niego jest to cos co chcialby osiagnac wiec po co tu spamowac o ******lach ? nie kazdemu nadmiar tluszczu przeszkadza... tym bardziej ze jeszcze przed nim pare lat w ktorych sylwetka moze sie niewyobrazalnie zmienic

dla was glupota ? juz to wie
chce dalej ? chce

wiec sprawa tego czy warto jest juz zamknieta

do autora : jak bedziesz jadl tak jak jesz to przytyjesz te 3kg a jak juz to osiagniesz to dieta z bilansem na 0 i obserwowac co sie dzieje z waga , w razie potrzeby dodawac lub odejmowac kalorii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 544
dzięki jestes spoko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 306
No Wszystko Pięknie ale kolo waży tyle ,że powinien już zacząć myśleć o zrzuceniu kilku kg. Jeżeli np.przestanie jeść słodycze i jakąś dietke ograniczającą tłuszcz zastosuje to już jest kilka kg mnie i potem już nie będzie miał problemów wagowych!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
Po pierwsze - czytaj wyzej
Po drugie - uwazasz, ze obciecie tłuszczy jest zawsze dobrym rozwiazaniem?

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 544
jeszcze raz powtarzam że chciałbym przytyć ok. 3 4 kg a nie zrzucić!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 999 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13912
do bf ~ 20% możesz się zalać, później mogą pojawić sie różnego rodzaju problemy ze zdrowiem, tym bardziej jak nie trenujesz . . .
bez ułożonej diety nie koniecznie będziesz trzymał wagę, no ale znam wielu ludzi co o diecie pojęcia nie mają, a wagę trzymają od paru lat. . .

Tak z ciekawości Po co chcesz się zalać ?


Zmieniony przez - coolkill w dniu 2008-01-14 17:59:06

Niezbędne minimum to dać z siebie maximum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1682
Panowie odpuscmy sobie ten temat bo gosc sobie kpi poprostu i tyle jak chce przytyc niech je zupki chinskie :D i tone chipsow z biedronki najtanszym kosztem co da mu duzo paczek smakolykow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 306
Weź się koleś zdecyduj bo tu piszesz że chcesz nabrać 3 kg tłuszczu a w dziale odchudzanie piszesz że chcesz sie pozbyć 3 kg tłuszczu. Jedyne co piszesz w obu wersjach to to że chcesz ustabilizować wagę.
Ja sądzę że na tym forum nie ma takich specjalistów którzy by ci pomogli. Morze zgłoś się do lekarza lub napisz do przyjaciółki...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta, dla grupy krwi A, kilka pytan

Następny temat

dieta a pryszcze...

WHEY premium