SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

14lat plany treningowe

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 138
Cześć mam 14 lat, waże około 77kg przy 185 cm wzrostu, piszę dlatego że nie wiem jaki plan byłby dla mnie najlepszy. Chciałybym wyrzeźbić mięśnie a zarazem zrobić siłę i mase mięśniową.Chodzę na siłownie od 6miesięcy, czy moglby ktos doradzic jaki bylby najlepszy plan. A drugie pytanie jest takie dlaczego ćwieczenia kalisteniczne są dla mnie cięższe do wykonania (zrobie około 22 pompki z rekami przy ciele) a naprzykład na klate wyciskam 70kg a przysiad 100
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Śniadania trzeba jeść. Najlepej by były pełnowartościowe i oparte na mało przetworzonych produktach, a więc np. nie płatki czekoladowe tylko płatki owsiane bądź jajecznica z chlebem.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
witaj.
przede wszystkim musisz skonkretyzowac swoj cel
nie da sie jednoczesnie redukowac poziomu tluszczu, budowac sily i masy
musisz skpic sie albo na redukcji, albo na masie i sile.

co do ppytania nr 2, cwiczenia kalisteniczne sa duzo bardziej wymagajace pod katem funkcjonalnym naszego ciala, stad nie zawsze sila jaka wykorzystujemy np przy wyciskaniu sztangi, przeklada sie na ilosc pompek, gdzie dochodzi wydolnosc i wytrzymalosc miensiowa

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 138
a da się zrobić siłę bez masy (wiem ze głupie to pytanie ale nie chce byc bardziej grubszy) moje bf to 18%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Da się a nawet powinno się budować mięsnie jak i siłę bez dużych wzrostów poziomu tkanki tłuszczowej.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 138
dobrze, ajak z kalorycznością w ciagu dnia? w internecie pisze po 3500 na redukcje, a tacy inni na youtube jedza po 2100 :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
musisz sam wyliczyc zapotrzebowanie na zero i dac na start -500kcl

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Nie ma uniwersalnej liczby. Diete dobiera sie pod wage, ilosc aktywności, hormony, wiek, płeć..etc

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 138
no to sam raczej nie dam rady wyliczyć musiałbym pójść do dietetyka chyba ale nie mam tyle pieniedzy na to :( a rodzice mi nie dadza gdyż 3lata wczesniej byłem z nimi ale nie trzymałem sie diety i powiedzieli że nie potrzebnie tyle wydali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Ułóż coś i daj do oceny w dziale odżywianie. Trochę wysiłku z Twojej strony i będziesz miał dietę.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 138
WSKAŹNIK BMR
1961 kcal

ABY UTRZYMAĆ WAGĘ
3383 kcal
15% białka: 507 kcal = 127 g
55% węglowodanów: 1861 kcal = 465 g
30% tłuszczu: 1015 kcal = 113 g
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprinty

Następny temat

Martwy ciąg i uwaga pewnej osoby dot. ciężaru

WHEY premium